Блокчейн TON оголосив про випуск Telegram Web3 SuperApp.

  • 07.03.2024 08:00
  • 3 хвилини читання
Блокчейн TON оголосив про випуск Telegram Web3 SuperApp.

Відкрита мережа TON залучила значні інвестиції, які будуть використані для запуску нового інструменту - Telegram Web3 SuperApp.

Так, компанія Mirana Ventures надала $8 млн блокчейну TON для стратегічного розвитку, повідомили в блозі TON.

Зокрема, TON спільно з Mirana Ventures представляє SuperApp, що сприятиме широкому впровадженню технології блокчейн шляхом прискорення розробки доступного та зручного додатка.

Також важливо знати: Binance відкриє торгівлю мережею Telegram Open Network (TON)

Команда TON заявила, що ця співпраця забезпечить фінансову підтримку для проєкту та допоможе у створенні Telegram Web3 SuperApp на довгостроковій основі. Також буде розглянута можливість співпраці з іншими блокчейнами, зокрема з Mantle Network.

Зауважимо, останніми тижнями TON продемонстрував вражаючий розвиток. Зокрема, власний токен проєкту Toncoin (TON) зрос на 30% за останній місяць і був номінований на премію CoinMarketCap Crypto Awards 2024 року. За даними CoinMarketCap, на момент написання новини токен торгується на рівні $2,7.

Однією з основних причин зростання курсу токена може бути той факт, що месенджер Telegram почав виплачувати фінансову компенсацію власникам каналів з березня. Цей процес відбувається через блокчейн TON, і після гучного анонсу курс монети різко зрос.

Рекламна платформа Telegram стане відкритою для всіх рекламодавців у майже 100 нових країнах, де власники каналів будуть отримувати 50% від усіх прибутків, які отримує Telegram від розміщення реклам на їхніх каналах.

Після цього заяви засновника Telegram, багато користувачів висловлювали занепокоєння, що після початку монетизації месенджер почне контролювати значну частину видавання монети. Павло Дуров, засновник Telegram, на своєму каналі запропонував варіант вирішення можливої проблеми.

Він заявив, що команда Telegram отримає не більше 10% від загальної пропозиції TON. Зайві акції планують продавати інвесторам за зниженою ціною з метою довгострокового збереження. Ці активи будуть заблоковані на термін від 1 до 4 років.

Наприклад, 13 вересня 2023 року Telegram оголосив про запуск нового гаманця з самостійним зберіганням на базі The Open Network (TON), який називається TON Space. Цей гаманець дає можливість користувачам повний контроль над їх цифровими активами, а також надає цифрові права власності на блокчейні для обміну повідомленнями.

Ознайомтеся з іншими відомими матеріалами.

Скільки біткоїнів контролюють світові компанії?

Які мемкоїни найбільше привертають інвестиції від китів: дослідження

Неочікуваний обвал ціни Bitcoin: чому він стався та які наслідки можливі