Борис Джонсон погоджується дати інтерв'ю Такеру Карлсону за $1 млн у криптовалюті біткоїн.

  • 21.02.2024 11:45
  • 3 хвилини читання
Борис Джонсон погоджується дати інтерв'ю Такеру Карлсону за $1 млн у криптовалюті біткоїн.

Колишній прем'єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон погодився дати інтерв'ю американському журналісту Такеру Карлсону за суму в один мільйон доларів або еквівалентну цю суму в золоті або біткоїнах. Про це журналіст повідомив в одному з подкастів.

За даними Карлсона, після співбесіди з російським президентом Володимиром Путіним, Джонсон охарактеризував американця як "знаряддя Кремля".

Журналіст сказав, що він попросив інтерв'ю у Джонсона через те, що той постійно його звинувачує.

Карлсон повідомив, що після повернення з Москви він намагався отримати інтерв'ю, використовуючи свої зв'язки, але всі його спроби були відхилені. Проте, нарешті радник британського політика погодився на інтерв'ю, але з фінансовою вимогою.

"Карлсон заявив, що він бажає отримати мільйон доларів США, золото або біткоїни".

Такер Карлсон - це відомий американський телеведучий і політичний аналітик.

Такер Карлсон - американський журналіст і колишній ведучий популярного шоу Tucker Carlson Tonight на телеканалі Fox. У 2023 році його звільнили з телеканалу. Хоча офіційних причин не було оголошено, за деякими даними, це сталося через його репортаж про захоплення Капітолію прихильниками Дональда Трампа 6 січня 2021 року і поширення неправдивих тверджень Трампа про фальсифікацію результатів виборів 2020 року.

Такер Карлсон також вірить у конспірологічні теорії. Його думки доводять, що у американської влади є космічний корабель інопланетян, підтверджуючи вигадки російської пропаганди про американські лабораторії з виробництва біологічної зброї в Україні. Він також говорив про те, що Каховську ГЕС було зруйновано українцями і звинувачував Вашингтон у причетності до підриву газопроводів "Північний потік".

Чому Борис Джонсон зацікавлений у біткоїнах?

За словами директора компанії з майнінгу криптовалют Cathedra Bitcoin Марті Бенти, колишній прем’єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон вимагає оплату в золоті або криптовалютах через страх, що це інтерв’ю може пошкодити його репутацію. Якщо ситуація загостриться, британський політик залишиться з надійними грошима.

Факт, що у нього є біткоїни як один із методів оплати, свідчить про дві речі: він розуміє, як найкраще зберегти своє багатство на довгий термін, і біткоїн користується великою повагою серед людей, які розуміють діючу грошову систему, - додав Бент.