Борис Джонсон відмовився від інтерв'ю з Такером Карлсоном.

  • 22.02.2024 10:01
  • 2 хвилини читання
Борис Джонсон відмовився від інтерв'ю з Такером Карлсоном.

Екс-прем'єр Великої Британії Борис Джонсон відмовився від інтерв'ю з американським журналістом Такером Карлсоном "за $1 млн у біткоїнах" через смерть російського опозиційного лідера Олексія Навального. Про це повідомляє британська газета The Times.

Як відомо, раніше Джонсон, після тривалих умовлянь від Карлсона, погодився на інтерв'ю за умови, що йому буде виплачено "мільйон американських доларів, біткоїнів або золотом". В той же час, в оточенні Джонсона пояснили, що ці кошти повинні були бути перераховані виключно на благодійні фонди для українських ветеранів.

Що ми знаємо про Такера Карлсона?

Такер Карлсон - один з найбільш відомих і спірних журналістів у США. Він відзначається своїми жорсткими поглядами на політику. Його інтерв'ю з різними політичними діячами, такими як прем'єр-міністр Угорщини Віктор Орбан та президент Аргентини Хав'єр Мілей, підкреслюють вплив та активну журналістську позицію. Водночас він поширює російські наративи та дезінформацію.

Крім цього, він став першим західним журналістом, який взяв інтерв'ю у російського президента Володимира Путіна після початку повномасштабної російської агресії проти України.

Спілкування про біткоїни

Помічник Джонсона повідомив, що англійський прем'єр згодився на інтерв'ю з Такером Карлсоном. Для проведення інтерв'ю американському журналісту потрібно було заплатити гонорар у розмірі $1 млн. Оплату можна було здійснити у біткоїнах або золоті в еквіваленті.