Braiins Pool впровадив систему Lightning-платежів.

  • 27.02.2024 11:01
  • 3 хвилини читання
Braiins Pool впровадив систему Lightning-платежів.

Один з найстаріших майнінгових пулів Braiins став першим, хто почав використовувати мережу Lightning для виплат майнерам. Про це повідомляється на сторінці пулу в соціальній мережі X.

Наше рішення про інтеграцію мережі Lightning було прийняте з глибоким розумінням проблем і можливостей майнінгової спільноти. Майнери завжди цікавляться передовими технологіями, і у випадку з Lightning це може покращити їхню конфіденційність, уникаючи повторного використання адрес і дозволяючи користуватися всіма перевагами мережі Lightning, такими як низькі комісії та відсутність сталої інформації в блокчейні», – повідомив керівник відділу зі зв'язків з громадськістю Braiins Крістіан Чепчар.

Благодаря механизму Lightning-выплат майнеры смогут получать свою награду быстро и без препятствий, избегая задержек и перегрузок, которые иногда возникают на первом уровне Биткоина. Это нововведение не только принесет пользу майнерам, обеспечивая им быстрый доступ к заработанным средствам, но и способствует общей масштабируемости и удобству использования Биткоин-сети, считают в компании.

Ставши першим у сфері виплат Lightning, Braiins встановлює прецедент для інших пулів майнінгу, які слідуватимуть його прикладу. Це може сприяти поширенню рішень Lightning Network у всій галузі майнінгу. Очікується, що публічний реліз відбудеться протягом найближчих тижнів, але зацікавлені майнери можуть звернутися за доступом до нової функції через службу підтримки Braiins.

Про майнінговий басейн Braiins

Компанія Braiins грає ключову роль у розвитку майнінгу біткоїна. Ця компанія була однією з перших підтримувачів Slush Pool - першого майнінгового пулу в світі, який зараз відомий як Braiins Pool.

За створенням пулу стоїть чеський програміст Марек Палатінус. Згодом компанія Braiins повністю придбала його у Палатінуса і перейменувала на свою честь. Наразі Braiins Pool посідає 11-те місце у рейтингу найбільших пулів з часткою обчислювальної потужності 1,21%.

Хто ще користується блискавковими платежами?

Нещодавно чат-бот на основі штучного інтелекту ChatGPT вивчив використання Lightning Network. ЧатGPT успішно впорався з Lightning-протоколом LND і здатний коректно передавати API-запити за бажанням користувача.

Крім того, ChatGPT може використовувати різноманітні мови програмування для досягнення потрібного результату у відправленні біткоїн-платежів.