Браузер Brave тепер здатний працювати з біткоїн-адресами.

  • 07.03.2024 10:45
  • 3 хвилини читання
Браузер Brave тепер здатний працювати з біткоїн-адресами.

Браузер Brave, спрямований на конфіденційність, випустив оновлення для своєї десктопної версії (1.63), в якому була додана підтримка біткоїн-адрес Native SegWit до вбудованого Brave Wallet. Про це інформували розробники Brave на сторінці браузера у соцмережі Х.

Після оновлення Brave Wallet користувачам дозволяє надсилати та отримувати дані з усіх типів біткоїн-адрес, таких як Legacy, Nested SegWit, Native SegWit та Taproot, забезпечуючи сумісність зі сторонніми гаманцями.

Розробники Brave взяли цей крок в контексті прийняття біткоїна інституціональними інвесторами.

"Нашою метою у створенні Brave Wallet є надання найбільш безпечного програмного гаманця для щоденного використання, з урахуванням конфіденційності", - заявив віцепрезидент Brave Джеймс Маджетт.

Поглядаючи в майбутнє, розробники Brave повідомляють, що вони планують впровадити додаткові функції підвищення конфіденційності в Brave Wallet. Крім того, компанія має намір надати користувачам можливість зберігати токени BRC-20 та записи Ordinals.

"Брейв" - це веб-переглядач, який надає користувачам можливість переглядати веб-сторінки без відстеження їхньої активності. Браузер забезпечує високий рівень конфіденційності та безпеки шляхом блокування реклами, трекінгу та шкідливих програм. Брейв також пропонує можливість отримувати компенсацію за перегляд реклами в своїй криптовалюті, що називається BAT.

Brave - це веб-браузер з відкритим вихідним кодом на основі Chromium, який був анонсований співзасновником проекту Mozilla і розробником JavaScript Бренданом Ейхом. Розробники стверджують, що Brave блокує відстеження користувачів сайтів і видаляє нав'язливу інтернет-рекламу, підвищує рівень конфіденційності в мережі та зменшує обсяг переданих даних про споживачів реклами.

За створення браузера відповідає Brave Software, яку заснували у 2015 році Брендан Ейх та Браян Бонді. Щоб компенсувати втрату від блокування та заміщення реклами, розробники Brave розробили систему підтримки видавців Brave Payments. Ця система дозволяє користувачам самостійно вибирати суму для пожертви на підтримку відвідуваних сайтів.

Які ще існують криптовалютні гаманці для браузерів?

Літнім періодом минулого року компанія Mutiny Wallet представила бета-версію браузерного гаманця Lightning з власним зберіганням.

За повідомленням, гаманець дозволяє користувачам повний контроль над своїми коштами, уникнувши необхідності в перевірці особистості. Крім того, він має додаткові функції, які були обмежені жорсткими вимогами App Store для інших гаманців.