Британські банки розпочали випробування токенізованих депозитів.

  • 16.04.2024 11:32
  • 3 хвилини читання
Британські банки розпочали випробування токенізованих депозитів.

В даний час в Великій Британії проводиться пілотний проект, в рамках якого банки та платіжні системи тестують токенізовані депозити.

Міністерство фінансів Великобританії розширює пілотну експериментальну програму для відстеження банківських платежів. До цього етапу проєкту долучилися такі банки, як Barclays, Lloyds Banking Group та Citigroup, а також карткові мережі Mastercard та Visa.

Випробування - це останній крок до створення життєздатної комерційної системи, яку всі банки зможуть використовувати для токенізованих депозитів і цінних паперів. Головною метою є збільшення кількості активів, які записані як токени в уніфікованому блокчейні, для здійснення трансакцій через кордони та системи швидше та легше, а також для зменшення ймовірності помилок і шахрайства.

Не пропустіть також: Криптовалютний великан вклав $3 мільйони в новий токен: про яку монету йдеться

Компанії, що приєднались до проекту, будуть використовувати тестову платформу протягом двох-трьох років, перед тим як технологія буде запроваджена на комерційній основі, повідомив керівник виконавчого директора Quant Хільберт Вердіан.

Результати пілоту будуть оприлюднені в серпні. Фінтех-стартапи та технологічні компанії зможуть приєднатися до програми в липні, щоб розпочати тестування нових продуктів на основі токенізованих грошей комерційних банків, підкреслив він.

Він заявив, що очікується, що менеджери активів також будуть використовувати пілотну платформу для токенізації своїх коштів. Крім того, систему можна буде використовувати для врегулювання іпотечних кредитів за допомогою програмованих фондів.

Нагадаємо, що компанія Visa оголосила про впровадження своєї послуги токенізації платежів, Visa Token Service (VTS), яка значно сприяла економічному зростанню Азійсько-Тихоокеанського регіону у 2023 році. Це призвело до зростання прибутку на понад $2 млрд.

Благодаря нововведенню количество безопасных токенов достигло рекордной отметки в 1 миллиард в данном регионе.

Раніше ми повідомляли, що гігант в галузі цифрових платежів Visa та компанія Transak, яка забезпечує платіжну інфраструктуру для криптовалют і NFT, оголосили про співпрацю. Основна мета — вирішити проблему конвертації цифрових активів у фіатні валюти.

Цей крок дозволить користувачам у понад 145 країнах без перешкод конвертувати криптовалюту в офіційну валюту.

Ознайомтеся з іншими значущими матеріалами:

Перший раз PayPal інвестував свої стейблкоїни в стартап.

Компанія Visa розробила веб-платформу лояльності клієнтів.

Скільки коштів вдалося заощадити Visa за допомогою блокування шахрайських транзакцій у 2023 році?

На основі інформації від Bloomberg