Була виявлена криптовалюта, яка прогнозується приносити до 1 900% прибутку до 2024 року.

  • 15.02.2024 14:03
  • 4 хвилини читання
Була виявлена криптовалюта, яка прогнозується приносити до 1 900% прибутку до 2024 року.

Криптовалютний ринок наповнений можливостей для інвесторів, які готові прийняти ризики і пройти нестабільний шлях асиметрії вартості.

Наприклад, Dogecoin (DOGE) і Shiba Inu (SHIB) - це яскраві приклади криптовалют, які швидко зростали в минулому. Значною особливістю є те, що обидві монети зросли з ринкової капіталізації менше ніж на 1 млрд доларів до історичних максимумів у 98,47 млрд доларів і 249,83 млрд доларів відповідно у 2021 році.

Зокрема, DOGE та SHIB - це дві криптовалюти, які стали відомими завдяки підтримці впливових особистостей, зокрема Ілона Маска. Вони успішно пройшли через підйом під час благоприятного ринку минулого циклу, і мало ймовірно, що іншим проєктам вдасться повторити їхні досягнення.

Проте, інвестори продовжують мати можливість знайти інвестиційні можливості в криптовалюті з метою отримання відповідного прибутку. Технічний та фундаментальний аналіз є цінними інструментами у цьому фінансовому шляху.

Токен VeChain (VET) має потенціал досягти рівня $0,03.

Відомий трейдер Алі Мартінес виявив потенційні можливості для значного росту валюти VeChain (VET) під час технічного аналізу, проведеного 14 лютого 2024 року.

Схоже, на наступному тижні VeChain очікує важливий період! Якщо минулі події повторяться, можна сподіватися, що курс VET підніметься до $0,054 протягом цього тижня. Потім можлива невелика корекція до червня, а після цього значний ріст до $0,70 до листопада!
Здається, що це буде великий тиждень для #VeChain! Якщо історія повториться, то $VET може рухатися до $0.054 на цьому тижні, коротка корекція до червня, а потім биковий ривок до $0,70 до листопада! pic.twitter.com/wTdPW34NNH — Алі (@ali_charts) 14 лютого 2024 року

Цікавий факт: Які дві криптовалюти досягнуть ринкової капіталізації в $1 млрд до 2024 року.

У даному випадку, збільшення до $0,70 надасть інвесторам прибуток на рівні 1 900% до кінця 2024 року. Трейдер проводить свій аналіз, базуючись на минулих цінових рухах VeChain протягом 2021 року. Однак не можна дати жодних гарантій, що так станеться.

Фактично, вартість визначається взаємодією попиту та пропозиції на конкретний актив. Вет досяг свого історичного піку, коли на ринок криптовалют насунула велика кількість капіталу.

Отже, VeChain може бути надійним варіантом лише в тому випадку, якщо криптовалюта забезпечить достатній попит. Зазвичай, значне зростання попиту залежить від високого рівня спекуляцій для нових проєктів або від сильних фундаментальних показників для вже існуючих.

Криптовалютний ландшафт може бути дуже нестабільним і змінюватися раптово. Тому інвестори, які мають намір знайти наступну "велику криптовалютну можливість", повинні бути готовими до різкого зниження сподівань і раціонально керувати ризиками.

Ознайомтеся з іншими відомими матеріалами:

Біткоїн піднявся на новий історичний пік в Японії.

Чи є правдивими прогнози про те, що Ethereum досягне рівня $10 000 у 2024 році?

Копії хреста XRP вже остаточно підтверджені, Dogecoin знаходиться в стані стиску, тоді як Біткоїн націлюється на досягнення позначки у $55 000.

Згідно з інформацією, опублікованою на finbold.com.