Cardano утворює бичачий шаблон, що може стати причиною ралі в розмірі 32%

  • 08.02.2024 15:17
  • 4 хвилини читання
Cardano утворює бичачий шаблон, що може стати причиною ралі в розмірі 32%

Криптовалюта Cardano (ADA) відзначається зростанням і має цільовий показник в $0,68.

Екосистема цифрових валют в цілому знаходиться на підйомі, і багато альткоїнів змогли вийти із втрат. Один із них - Cardano (ADA), ціна якого за останні 24 години зросла на 9,34% і досягла $0,527. З урахуванням поточних показників, ця монета повністю покрила свої втрати за тиждень, а рівень приросту наразі становить 7%.

Відомий ринковий аналітик Алі Мартінес повідомив, що на графіку Cardano видно формування спадного трикутника, що є позитивною ознакою і передбачає продовження підйому.

За словами Мартінеса, якщо поточний негативний сценарій буде продовжуватися і ADA закріпиться вище рівня 0,53 долари, це може призвести до параболічного росту монети на 32%.

На щоденному графіку криптовалюти Кардано спостерігається ознаки формування спускного трикутника. Якщо щоденний закритий курс перевищить $0,53, можливе початок ралі зі зростанням на 32%, що потенційно підніме ціну ADA до $0,68! pic.twitter.com/DoizuVPiRI — Ali (@ali_charts) 8 лютого 2024 р.

За його оцінками, якщо ціна Cardano збільшиться з поточного рівня, монета може досягти $0,68. Важливо відзначити, що з 11 січня поточного року Cardano не тестував знову рівень опору в $0,6.

Це означає, що рівень 0,6 є важливим показником, який, якщо його перевищити, може свідчити про можливість почати більш амбітного ралі.

Ефект екосистеми Cardano полягає в тому, що вона створює благоприятну спільноту, в якій децентралізовані додатки можуть функціонувати ефективно та безпечно. Cardano забезпечує розумні контракти, які дозволяють створювати і виконувати точні угоди, не залежно від третьої сторони. Така екосистема створює багато можливостей для розвитку інноваційних проектів та підтримує прозорість та безпеку транзакцій. Cardano не тільки надає інструменти для фінансових послуг, але й сприяє розвитку освіти та допомогає створювати соціальні проекти для покращення якості життя. Ця екосистема постійно розвивається та привертає все більше учасників, сприяючи створенню сильного та стійкого середовища для інновацій.

Кардано є одним з небагатьох протоколів, які мають фундаментальні показники екосистеми, що дозволяють передбачати його зростання. Головною перевагою для інвесторів Кардано є те, що вони можуть покладатися на реальне застосування численних рішень з блокчейна при прийнятті інвестиційних рішень.

Наприклад, Lace - це новий гаманець Cardano Light від компанії Input Output Global (IOG). Він дозволяє зберігати активи та здійснювати транзакції, надаючи користувачам Cardano ті ж переваги, що й будь-який інший гаманець на основі Web3.

Кардано також є передовим блокчейном з активною спільнотою розробників, які постійно працюють над модернізацією та впровадженням інновацій у мережі. У загальному, в Кардано є все необхідне для підтримки майбутнього зростання, і поточний прогрес може стати початком чогось великого.

Раніше ми повідомляли, що перший криптобанк у США вийшов з криптовалютного ринку, що було унікальним для історії країни.

Вам може бути невідомо:

  • Інвесторам варто звернути увагу на 7 перспективних монет DeFi.
  • Токени та монети: необхідно розібратися у важливих відмінностях.
  • Криптовалютний експерт розповів, коли ринок альтернативних криптовалют перевищить значення $1 трлн.