Carson Group планує запустити біткоїн-ЕТФ.

  • 26.02.2024 10:30
  • 3 хвилини читання
Carson Group планує запустити біткоїн-ЕТФ.

Фінансова компанія Carson Group, яка має інвестиційний портфель у розмірі 30 мільярдів доларів, розширила свої пропозиції для зареєстрованих інвестиційних консультантів, додавши на свою платформу чотири біржові фонди на основі біткоїна. Про це повідомляє Bloomberg.

Враховуючи зростання активів, обсяг торгів та низьку комісію, компанія вибрала ETF від BlackRock, Fidelity, Bitwise та Franklin Templeton. Зокрема, фонди iShares Bitcoin Trust (IBIT) від BlackRock та Wise Origin Bitcoin Fund (FBTC) від Fidelity залучили значні інвестиції: з моменту запуску вони отримали $6,6 млрд та $4,8 млрд відповідно.

Серед вибраних ETF Bitwise Bitcoin ETF (BITB) та Franklin Bitcoin ETF (EZBC) виділяються своїми конкурентними комісіями у розмірі 0,2% та 0,19% відповідно, а також бажанням бути доступними провайдерами на ринку.

Компанія Carson Group - це успішна компанія, яка спеціалізується на наданні фінансових послуг. Її головний офіс розташований у Чикаго, але вона має представництва по всьому світу. Компанія відома своєю професіоналізмом, надійністю та високоякісним обслуговуванням клієнтів. Вона завжди працює на результат та намагається задовольнити потреби кожного клієнта. Компанія Carson Group - це гарний приклад того, як відносини з клієнтами можуть бути побудовані на взаємній користі та довірі.

Carson Group Holdings LLC - відома холдингова компанія, яка спеціалізується на наданні різноманітних фінансових послуг, страхових продуктів та управління інвестиціями через свої дочірні компанії.

Carson Group Holdings надає послуги клієнтам по всій території Сполучених Штатів, допомагаючи приватним особам і компаніям управляти фінансами та мати доступ до надійних інвестиційних інструментів.

Інвестиції в біткоїн-ЕТФ

Біткоїн-ETF, які були запроваджені в США в січні цього року, стають все більш популярними. Цьому свідчить зокрема той факт, що біткоїн-фонди компаній BlackRock, Bitwise, Fidelity, Grayscale, ProShares та 21Shares зафіксували рекордний тижневий приплив коштів у розмірі $2,45 млрд. Фонди від BlackRock та Fidelity входять до топ-10 серед усіх американських ETF.