Cash App допомагатиме клієнтам Square накопичувати BTC.

  • 25.04.2024 08:45
  • 2 хвилини читання
Cash App допомагатиме клієнтам Square накопичувати BTC.

Глобальна технологічна компанія Block анонсувала випуск нового сервісу Bitcoin Conversion для американських клієнтів платформи Square. Про це повідомляє видання Bitcoin Magazine із посиланням на прес-реліз компанії.

Нова можливість дозволяє їм конвертувати відсоток від своїх щоденних продажів у біткоїни за допомогою Cash App. Продавці можуть вибрати від 1% до 10% від своїх щоденних продажів, які автоматично будуть переказані на їхній рахунок у Cash App.

Кожна операція конвертації обкладається комісією у розмірі 1%. Продавці мають повний контроль над своїми біткоїнами, що дозволяє їм зберігати, відправляти, продавати й управляти своїми BTC за власним бажанням.

Візія Блоку

Block розглядає біткоїн як інструмент для розширення економічних можливостей та участі у цифровій грошовій системі. Ця ініціатива узгоджується зі стратегією компанії, яка має на меті інтеграцію біткоїна в різні екосистеми. Таким чином Block створює можливість фізичним та юридичним особам взаємодіяти з біткоїном.

Ця функція буде доступна для відповідних власників одиночних підприємств або Товариств з обмеженою відповідальністю (ТОВ) в США. Усі відповідні продавці матимуть доступ до неї протягом найближчих місяців, за винятком тих, які знаходяться в штаті Нью-Йорк.

Інші дії блоку

Компанія Джека Дорсі здійснює реалізацію різноманітних ініціатив для створення екосистеми Біткоїн. У цьому місяці компанія Block завершила розробку 3-нанометрового (нм) чипу для майнінгу біткоїнів. Також керівництво компанії оголосило про створення повної "системи майнінгу біткоїнів", спрямованої на вирішення проблем, з якими зіштовуються оператори майнінгу, та підтримку децентралізації видобутку монет.