Четвертий день поспіль спостерігається зниження ціни Біткоїна: чи є можливість повернення до рівня $34 000.

  • 16.01.2024 17:26
  • 4 хвилини читання
Четвертий день поспіль спостерігається зниження ціни Біткоїна: чи є можливість повернення до рівня $34 000.

Після затвердження ЕТФ ціна Біткоїна зазнає тиску від продавців, зокрема майнерів, які активно ведуть торговельну діяльність.

З моменту затвердження Bitcoin ETF минулого тижня найбільша у світі криптовалюта стикається зі стиском продавців. За останній місяць вона переживає найтриваліший період неуспіхів, закриваючись у мінусі протягом чотирьох днів поспіль. На даному етапі Біткоїн знизився на 0,62% і торгується на рівні $42 645.

Продавати біткоїн ETF стає можливим на основі новин.

Після дебюту майже дюжини інвестиційних фондів, включаючи BlackRock і Fidelity Investments, Біткоїн пройшов короткочасний ріст до дворічного максимуму понад $49 000. Проте, подальший спад здається відповідним очікуваній реакції "купуй чутки, продавай факти", за словами ринкового аналітика IG Australia Pty, Тоні Сікамора. Засновуючись на графічних патернах, Сікамор передбачає можливе падіння Біткоїна до діапазону між $38 000 і $40 000.

За словами старшого аналітика з компанії Bloomberg Intelligence Еріка Балчунаса, недавно запущені в США спотові фонди отримали чистий приплив коштів у розмірі 819 мільйонів доларів за перші два дні торгів. Зокрема, фонд iShares Bitcoin Trust компанії BlackRock залучив 500 мільйонів доларів, а фонд Fidelity Wise Origin Bitcoin Fund — 422 мільйони доларів.

Грейскейл Біткоін Траст, який має активи у розмірі $26 млрд та є найбільшим фондом у своїй категорії, натомість спостерігав значний відтік коштів на загальну суму $579 млн.

Можливо, Біткоїн знову пройде тест мінімального рівня в $34 000.

Відомий криптоаналітик Алі Мартінес поділився своїми думками щодо поточної траєкторії руху Біткоїна. За його припущеннями, Біткоїн зазнав перешкоди біля верхньої межі каналу, що знаходиться на рівні $48 000.

Отже, прогноз показує на зниження ціни Біткоїна до рівня $34 000. Після цього очікується подальше зростання, під час якого Біткоїн може досягти $57 000.

Крім того, Мартінес звернув увагу на помітну зміну індексу позицій майнерів Біткоїна (MPI), який 12 січня стрімко зрос до 9,43. Збільшений MPI свідчить про те, що майнери активно брали участь у вищому обсязі рухів BTC, ніж зазвичай, що може вказувати на потенційну схильність до продажів.

Мартінес рекомендує бути уважним і наголошує, що додаткові продажі з боку майнерів можуть призвести до подальшого зниження цін.

Але деякі прихильники Біткоїна вважають зниження вартості цього активу додатковою можливістю для придбання його перед очікуваним зростанням до рівня 150 000 доларів, яке передбачає Роберт Кійосакі.

Ви, можливо, не помітили:

  • На форумі в Давосі було представлено передбачення щодо світової економіки у 2024 році.
  • Оголошено топ-10 найбільш впливових осіб у галузі криптовалют в світі.
  • Гіганти Волл-стріт перешкоджають клієнтам інвестувати у біткоїн-ЕТФ. Що відбувається?