Чи досягне курс Ethereum рівня $10 000 до 2024 року? - дослідження аналітиків.

  • 21.02.2024 16:31
  • 5 хвилин читання
Чи досягне курс Ethereum рівня $10 000 до 2024 року? - дослідження аналітиків.

На фоні шаленого росту криптовалютного ринку, який підтягнув Біткоїн до рівня $50-52 тис., справи у найбільшому за обсягом ринкової капіталізації альткоїна — Ethereum — йдуть дуже добре, інвестори задають собі питання, чи може його ціна зрости до $10 тис. вже в цьому році.

Нещодавно ми вже обговорювали деякі прогнози, що Ethereum досягне ціни у $10 000 у 2024 році, і з часом оптимізм лише зростає.

Нещодавній оптимізм на ринку допоміг Ethereum наблизитися до важливого цінового рівня в $3 000. Проривши цей бар'єр, він може отримати потужний поштовх для подальшого зростання, яке може призвести до досягнення нового історичного максимуму і можливо навіть до досягнення рівня $10 000.

Чи досягне ціна Ethereum рівня $10 000?

Тим не менш, таке значне зростання ціни було б неможливим без інших важливих факторів, включаючи майбутній запуск Proto-Danksharding (новий тип транзакцій для Ethereum), як вказав Саймон Дедік, генеральний директор блокчейн-консалтингової та інвестиційної компанії Moonrock Capital, 20 лютого.

Зокрема, Proto-Danksharding, відомий як пропозиція EIP-4844, планується запустити в середині березня 2024 року в Ethereum. Цей протокол відноситься до нового типу транзакцій, який приймає так звані «скупчення» або «блоки» даних (blobs), які будуть зберігатися на вузлі-маяку протягом короткого періоду часу. Блоки будуть достатньо невеликими, щоб обмежити використання дискового простору, як повідомляє команда розробників.

На EthereumDenver ми зламали повний прототип транзакції-даних в блоці! (тобто міні-данкшардинг) Дані блоки є першим кроком до повного шарингу Ethereum, що дозволяє розвиватися роллапам, таким як @optimismPBC, у 100 разів більшій місткості. Ось потік твітів про прототип - proto.eth (@protolambda) 20 лютого 2022 року.

Цікавий матеріал: Віталік Бутерін висвітлив основну помилку в Ethereum і шляхи її виправлення.

Крім цього, компанія розглядає можливість затвердження свого ETF фонду Комісією з цінних паперів і бірж США в цьому році, що може призвести до значного приросту інвестицій та, можливо, сприяти підвищенню вартості власного токену.

Саймон Дедік пояснив, що запуск EigenLayer і рестейкінгу призведе до виведення великої кількості ETH з обігу. Це буде можливо завдяки тому, що користувачі зможуть використовувати свої стейки ETH як криптоекономічне забезпечення для інших протоколів, окрім Ethereum, і отримувати за це комісійні та винагороди за використання протоколу.

Наостанок, керівник Moonrock Capital висвітлив теорію дефляційної токеноміки Ethereum (цінність якого зростає через скорочення або стабільність пропозиції).

Дедік заявив, що Ethereum найкраще позиціонується на наступні два роки з урахуванням співвідношення попиту і пропозиції, передбачаючи майбутні зниження пропозиції та програмовану рефлексивність, а також 5 цифр, імхо. Він вважає, що Ethereum може досягти рівня в $10 000.

Читайте в тренді: 3 альткоїни, які можуть повторити успіх Worldcoin

Дослідження вартості Ethereum

Між тим, ціна Ethereum сьогодні становить $2,9 тис. Монета подорожчала на 8,15% за останні сім днів.

Беручи до уваги всі вищезгадані обставини, можна зазначити, що Ethereum має всі шанси відчутно збільшити свою вартість до 2024 року і, можливо, навіть досягти нового історичного максимуму. Проте прогнозувати досягнення рівня у $10 000 на цей рік може бути занадто оптимістичним, навіть для відомого "бика" ETH, яким є Дедік, який вважає, що для досягнення п'ятизначних цифр це знадобиться ще два роки.

Познайомтеся з іншими популярними ресурсами:

Binance вирішив видалити з лістингу торгові пари, які містять популярні активи.

Понад 840 000 нових адрес біткоїн зазнали збитків: що станеться з ціною BTC?

Торговий ринок опціонів на біткоїні нагрівається: на якому ціновому діапазоні трейдерам слід бути обережними.

За інформацією finbold.com.