Ціна біткоїна на цьому тижні досягла історичного максимуму, а його волатильність залишається на високому рівні.

  • 08.03.2024 10:46
  • 2 хвилини читання
Ціна біткоїна на цьому тижні досягла історичного максимуму, а його волатильність залишається на високому рівні.

Протягом тижня з 1 по 8 березня курс біткоїна збільшився на 9,9% і зараз становить $67 400. BTC укріплює свої позиції завдяки попиту інституціоналів та припливу коштів у ETF.

У першій половині тижня ціна активу почала зростати, і 5 березня на американській біржі Coinbase встановлений новий історичний максимум у $69 200. Проте незабаром під тиском продажів та фіксації прибутку настала різка корекція.

Курс біткоіну до долара США за останні сім днів. Інформація взята з CoinGecko.

Однак стійкий приплив капіталу у спотовий біткоїн-ETF дозволив відновити стале зростання. В даний момент бики знову наближаються до рекордних показників, і більшість експертів налаштовані вкрай оптимістично.

Технічний аналіз - це метод вивчення ринку, який використовується для прогнозування його майбутнього руху за допомогою аналізу цінових графіків та інших статистичних даних.

Біткоїн продовжує торгуватися в діапазоні між $65 000 і $69 000. Бики зараз намагаються накопичити додаткові обсяги для продовження росту ціни. Ймовірно, що штурм нових максимумів відбудеться наступного тижня, оскільки спотові ETF не торгуються у вихідні дні.

Дані майбутніх контрактів свідчать про те, що з ймовірністю у 95% Федеральна резервна система не збільшуватиме процентні ставки цього місяця. Тому надходження додаткової ліквідності на ринок затягується на кілька місяців.

Рух останніх тижнів

На минулому тижні курс біткоіна зріс на рекордні понад 20 відсотків. Щоденні обсяги покупок монет біткоїн-фондами досягли 11 000 BTC, що посилює диспропорцію між попитом і видобутком (який складає лише 900 монет на день).