Ціна біткоїна опустилася нижче позначки в $60 000 через висловлення голови Федеральної резервної системи.

  • 18.04.2024 09:46
  • 6 хвилин читання
Ціна біткоїна опустилася нижче позначки в $60 000 через висловлення голови Федеральної резервної системи.

17 квітня ціна біткоїна тимчасово впала нижче психологічної позначки у $60 000 після висловлень голови Федеральної резервної системи (ФРС) Джерома Павелла щодо процентних ставок.

Учора, 17 квітня, близько 17:30 за київським часом курс біткоїна досягнув позначки $59 889. Проте за годину піднявся вище $60 000.

На ф'ючерсному ринку обсяг ліквідацій безстрокових контрактів досяг $15,54 мільйонів. Довгі позиції становили близько $8,4 мільйона, короткі - $6,02 мільйона. За даними CoinGlass, протягом доби було ліквідовано $214,28 мільйонів у 67 301 трейдера.

Падіння ціни біткоїна розпочалося після висловлювань голови ФРС щодо того, що вірогідно процентні ставки не будуть знижуватися найближчим часом. Вівторок приніс коментарі Джерома Павелла на форумі у Вашингтоні, де він заявив, що Федеральна резервна система США, ймовірно, не досягне мети інфляції на рівні 2% у найближчому майбутньому.

Що вважають фахівці

Навіть при тимчасовому падінні ціни біткоїна нижче рівня у $60 000 за кілька днів перед очікуваним халвінгом, багато трейдерів залишаються оптимістичними щодо перспектив головного цифрового активу на довгостроковий період. Вони спираються на історичні графіки та на приток інституційних інвесторів.

Незважаючи на недавню корекцію ціни, біткоїн відновив собі ключовий індикатор ковзної середньої, який сигналізує про початок бикового тренду під час попередніх ринкових циклів, як пише відомий аналітик Moustache у своєму повідомленні від 16 квітня.

Багато людей очікують на значно нижчі ціни, але я ні. BTC піднявся (синю) лінію минулого місяця, а зараз відступив. Коли це траплялося у 2012, 2016 і 2020 роках, біткоїн тільки починав свій шлях.

Крипто професор написав: "Початок тижня потовз , але нарешті ми побачили ясний сигнал від Bitcoin - він відкинув попередні мінімуми й почав швидке оновлення! 🚀🔥 #BTC #Bitcoin #криптовалюта"

За думкою аналітика Rekt Capital, біткоїн вже місяць перебуває в "небезпечній зоні" перед халвінгом, який відбудеться 14 березня.

"Вже пройшов місяць, як біткоїн перебуває в небезпечній зоні (помаранчевий колір). За цей період біткоїн вже двічі відступав - на 18% у березні та практично на 16% сьогодні".

Презентація - важлива частина управління портфелем. Це засіб для створення вражень, стискання інформації та вираження ідеї. Презентація не тільки показує ваш стиль і професіоналізм, але також допомагає вам відтворити вашу думку перед аудиторією.

Протягом минулого тижня ціна біткоїна впала на понад 7%. Головною причиною цього може бути остання геополітична напруга між Іраном та Ізраїлем, вважає генеральний директор і засновник компанії Mantra Джон Патрік Маллін.

Цього тижня відбулося важливе подія з Іраном та Ізраїлем. Криптовалютні ринки є надзвичайно рухливими, тому подібні події швидко відбиваються на них, як ми й можемо спостерігати. Проте варто зауважити, що незабаром після цього відбувся відскок, що є дуже позитивним у плані довгострокових перспектив.

За Малліном, поточне падіння є корисною корекцією, оскільки прогнози на ближчі 18 місяців залишаються позитивними.

Трейдери біткоїном також залишаються позитивно налаштовані через постійний приплив коштів від 10 спотових біржових фондів у США та нещодавнє схвалення спотових біржових фондів у Гонконзі, які планують розпочати торги протягом наступних двох тижнів.

За словами генерального директора Ambire Іво Георгієва, після поділу зазвичай настає короткострокове зменшення цін, але цей цикл може бути іншим завдяки затвердженню біткоїн-ETF.

"Цей халвінг відрізняється тим, що BTC отримав інституційне схвалення у вигляді ETF, тому за ним стежить набагато більше роздрібної торгівлі та інституцій. Зараз це не відбувається на задньому плані, як це було раніше". Цей халвінг відрізняється тим, що BTC отримав інституційне схвалення у вигляді ETF, тому за ним стежить набагато більше роздрібної торгівлі та інституцій. Зараз це не відбувається на задньому плані, як це було раніше".

Чимало цікавого відбулося з курсом цього тижня.

14 квітня ціна біткоїна різко впала до $62 000 через військову атаку Ірану на Ізраїль. Військові конфлікти завжди вважаються джерелом додаткових ризиків і макроекономічної нестабільності, тому інвестори тимчасово зменшили попит на високоризикові активи.

Проте, відповідно до показників цього тваринного циклу, поточна корекція не виходить за межі загального шаблону.