Ціна біткоїна падає через ліквідацію позицій в обсязі $53 мільйони.

  • 02.04.2024 09:01
  • 3 хвилини читання
Ціна біткоїна падає через ліквідацію позицій в обсязі $53 мільйони.

Першого квітня курс біткоїна зменшився на 5%, що призвело до закриття позицій трейдерів на суму $53 мільйонів. Цю інформацію підтверджують дані CoinGlass.

Більшість ліквідацій відбулися протягом двох годин під час гострої корекції ціни цифрового активу. В результаті, багато трейдерів, які використовували кредитне плече, понесли значні втрати.

Позбавлення позицій трейдерів. Джерело: CoinGecko.

Проте протягом останніх годин біткоїн частково відновився до $66 800, що вже збільшує тиск на ведмежі позиції. Загалом період перед халвінгом традиційно є складно передбачуваним і дуже волатильним.

Ліквідація позицій трейдерів - це процес закриття відкритих угод на фінансовому ринку. Це може статися з різних причин, таких як досягнення цільового рівня прибутку чи збитку, відсутність ліквідності на ринку, зміна умов торгівлі тощо. Ліквідація позицій може бути як автоматичною, так і здійснюватися трейдером вручну.

Ліквідація позицій трейдерів - це ситуація, коли біржа або торгова платформа примусово закриває позицію, щоб уникнути подальших збитків. Це зазвичай має місце, коли маржа трейдера опускається нижче певного рівня, відомого як вимога щодо підтримання маржі, і він не може виконати додаткові вимоги.

Скасування може відбутися за різними сценаріями. Наприклад, у разі маржинальної торгівлі трейдери беруть у біржі або в інших користувачів позику для збільшення своїх торгових позицій. Якщо ринок рухається проти них і їхня початкова маржа падає нижче певного рівня, біржа може скасувати їхню позицію, щоб покрити можливі втрати й повернути позичені кошти кредиторам.

Україна зазнає великих втрат через водять мисливці.

У лютому трейдери, які грали на падіння ціни, втратили $150 млн через різке зростання біткоїна, яке лягло в основу подальшого підвищення історичного максимуму. Тоді курс BTC зрос на понад 10% за один день, що стало найбільшим одноденним зростанням з жовтня.