Ціна біткоїна протягом тижня: боротьба навколо 40 000 доларів.

  • 26.01.2024 10:30
  • 3 хвилини читання
Ціна біткоїна протягом тижня: боротьба навколо 40 000 доларів.

Курс біткоіна за тиждень (19-26 січня) зменшився на 2,7% і наразі становить $40 100. Продаж монет "на новинах" поступово зменшується, але бики поки що не можуть захопити ініціативу.

Протягом початкових та кінцевих днів тижня ринок знаходився в боковому тенденції. Але в середині тижня ведмеді змогли тимчасово знизити ціну нижче $40 000. Плани уряду США щодо продажу монет Silk Road також можуть сприяти можливій корекції.

Ціна Bitcoin до долара на протязі останніх семи днів. Джерело інформації: CoinGecko.

На ринку біткоїн-ETF спостерігається помірний зменшення залучених коштів. Незважаючи на позитивну динаміку інвестиційних фондів від BlackRock та Fidelity, GBTC продовжує втрачати гроші. Щоденний негативний баланс становить близько $150 млн.

Технічний аналіз - це метод дослідження ринків і прогнозування їхньої поведінки на основі аналізу графічних моделей, індикаторів та інших технічних даних. Цей підхід дозволяє визначити потенційні тренди розвитку ринку, точки входу і виходу з угод, а також початок та закінчення корекційних рухів. Технічний аналіз допомагає трейдерам приймати розумні торгівельні рішення, спираючись на інформацію, що міститься в історичних даних про ціни та обсяги угод. В результаті, цей метод використовується для виявлення можливих моментів входу або виходу з ринку, а також для управління ризиками та підвищення потенційного прибутку.

Біткоїн наближається до нижньої межі діапазону $40 000-45 000 на торговельному ринку. В даному періоді ведмеді намагаються створити панічні настрої серед інвесторів, проте наближення халвінгу викликає оптимізм у трейдерів та ходлерів.

Інформація щодо ф'ючерсних контрактів свідчить про те, що з ймовірністю в 97% Федеральна резервна система не планує змінювати процентні ставки цього місяця. Аналітики загалом передбачають п'ять раундів зниження ставок до кінця 2024 року.

Рух кошиків минулих тижнів

На минулому тижні курс біткоїна зменшився на понад 10%. Причиною знецінення BTC стали зміни на ринку. Майнери продали певну кількість своїх запасів, щоб покрити витрати на операції. Продажі монет досягли 10 000 BTC на день, що є найвищим показником за останній рік.