Ціна біткоїна протягом тижня: надзвичайна перемога ведмедів

  • 19.01.2024 10:46
  • 3 хвилини читання
Ціна біткоїна протягом тижня: надзвичайна перемога ведмедів

Протягом тижня з 12 по 19 січня курс біткоїна зменшився на 10,4% і наразі становить 41 300 доларів. Причиною цього падіння є зміна настроїв на ринку, що призвела до знецінення BTC.

Гірники із зацікавленістю продають певну частку своїх резервів, щоб покрити свої операційні витрати, особливо у зв'язку з розширенням свого бізнесу після халвінгу. Продажі монет склали 10 000 одиниць на день, що є максимальним значенням за останній рік.

Курс БТК/Долар США за останні сім днів. Джерело: CoinGecko.

Більшу частину тижня курс біткоїна коливався навколо $43 000, але потім зазнав ще більшої корекції і навіть випробував рівень $41 000. Подібні тимчасові корекції спостерігалися в попередніх циклах кілька місяців перед халвінгом.

Технічний аналіз - це метод вивчення фінансових ринків, який заснований на аналізі графіків та інших технічних інструментів. Він використовується для прогнозування руху цін на активи та виявлення можливих трендів і патернів. Технічний аналіз дозволяє інвесторам приймати рішення щодо купівлі та продажу цінних паперів на основі історичних даних ринку. Він є одним з ключових інструментів для трейдерів та інвесторів, які працюють на фінансових ринках.

Біткоїн повернувся до руху в боковому коридорі між рівнями $40 000 та $43 000. Оптимізм, що привнісли бики через схвалення біткоїн-ETF, не зовсім справдився, оскільки ринок вже врахував рішення регулятора. В такий спосіб, ведмеді отримали можливість продовжити наступальні дії.

Інформація про ф'ючерсні контракти свідчить про те, що з 97% ймовірністю Федеральна резервна система не буде змінювати процентні ставки у цьому місяці. Така грошово-кредитна політика також посилює позиції негативних учасників ринку.

Рухомість минулих тижнів.

На минулому тижні курс біткоїна збільшився на 4,6% через короткостроковий попит після затвердження заявок Комісією з цінних паперів та бірж. Однак цей ріст не тривав довго і на ринку почали переважати продажі активу "за новинами".