Ціна Біткоїна стрімко піднялася вище $64 000 через ряд причин.

  • 15.05.2024 15:01
  • 4 хвилини читання
Ціна Біткоїна стрімко піднялася вище $64 000 через ряд причин.

Ціна криптовалюти Біткоїн (BTC) вперше з 6 травня перевищила позначку у $64 000.

Ціна Bitcoin почала підніматися, оскільки інвестори вирішили не перейматися інфляцією, особливо після останнього звіту про Індекс споживчих цін в США. Ринок з нетерпінням чекав ці дані, особливо після оновлення показників Індексу цін виробників.

Засновний індекс споживчих цін у США зрос на 3,6%

Дані Міністерства праці США показали, що в квітні індекс споживчих цін (ІСЦ) збільшився на 0,3%, що менше за очікування ринку на рівні 0,4%. Слід відзначити, що такими ж темпами ІСЦ зростав і в попередньому місяці. На нескоригованій основі ІСЦ США, який є ключовим показником для розуміння рівня інфляції, зріс на 3,4% у річному вимірі, що також відповідає очікуванням ринку.

Одночасно базовий індекс споживчих цін, за винятком цін на продукти харчування та енергоресурси, зрос на 0,3% у місячному вимірі. У щорічному вимірі базовий ІСЦ піднявся до 3,6% після зростання до 3,8% у попередньому місяці.

Слід зауважити, що хоча інфляція, здається, сповільнюється, вона все ще перебуває вище за цільовий діапазон ФРС у 2%, що тисне на настрої світових інвесторів. Однак, навіть при цьому, інвестори, здається, виявляють задоволення кращими, ніж очікувалося, показниками.

Зростання ціни Біткоїна - це явище, яке є актуальним на сучасному фінансовому ринку.

У вівторок глава ФРС Джером Пауелл повідомив, що інфляція ще досі залишається на високому рівні, тому центральний банк може залишити відсоткову ставку без змін на тривалий період.

Проте останні дані щодо ІСЦ, очевидно, заспокоїли інвесторів, зменшивши їхню тривогу щодо подальших кроків Федеральної резервної системи. Згідно з інструментом CME FedWatch, ймовірність того, що центральний банк залишить поточний рівень відсоткової ставки на наступному червневому засіданні, становить 96,9%.

Після оприлюднення даних Інформаційно-аналітичного центру доходність 10-річних облігацій США знизилася на 2,07% до $4,354, а індекс долара США втратив 0,42% до $104,455. Незважаючи на зростання інфляції за даними Виробничих Цін, здається, що інвестори наразі цікавляться іншими питаннями.

Ціна Біткоїна зросла на 4,37% під час написання матеріалу і досягла рівня в $64 504. Добовий обсяг торгів головної криптовалюти також збільшився на 11%, до $30,54 млрд.

Раніше ми говорили про те, що ціна Біткоїна могла впасти до рівня $51 970, але вона відновилася до $64 000.

Можливо, вам пропустило:

  • Біржа Binance оголосила про припинення підтримки криптовалюти XRP від компанії Ripple. Названо дату, коли ця підтримка припиниться.
  • Як правильно оцінювати ринкові настрої перед покупкою криптовалюти?
  • Фаза консолідації Біткоїна майже завершується: коли можна очікувати досягнення ціни у $70 000.

За інформацією з сайту coingape.com