Ціна біткоїна вперше перевищила 70 000 доларів.

  • 08.03.2024 17:16
  • 2 хвилини читання
Ціна біткоїна вперше перевищила 70 000 доларів.

За даними журналу Bitcoin Magazine, 8 березня курс біткоїна на американських біржах вперше перевищив позначку у 70 000 доларів.

Біткоін впевнено оновив історичний максимум, який був встановлений 5 березня. На декількох платформах цифрова валюта подолала психологічний рівень у $70 000. Наприклад, на біржі Binance курс біткоїна досягав $69 990.

Курс Bitcoin до долара - аналіз зміни. Інформація надійшла від Бінанс.

Однак кількість заявок на продаж залишається високою, що спричиняє тимчасову корекцію. Проте наразі попит як з боку інституційних, так і з боку роздрібних інвесторів є дуже великим, що сприяє швидкому відновленню. Цей цикл став першим в історії біткоїна, коли АТН оновлюється ще до халвінгу.

Загальних причин зростання.

Основним катализатором зростання ринку є старт спотових біткоїн-ETF у січні поточного року. Нещодавні дані показують, що вони надходять приблизно 10 000 BTC щодня, тоді як майнери видобувають лише 900 монет на день.

Біржові учасники відчувають оптимізм перед халвінгом, який запланований на квітень цього року і призведе до зменшення видобутку монет вдвічі. Експерти також передбачають, що Федеральна резервна система (ФРС) знизить процентні ставки у травні, що може зміцнити позиції биків на ринку.

Експерти роблять прогнози.

Більшість учасників ринку очікує на подальше зростання і навіть прискорення позитивного тренду. Наприклад, аналітик Том Лі прогнозує, що біткоїн може досягти $150 000 в найближчі місяці. В той же час експерт з біткоїну Туур Демеєстр вважає, що BTC може навіть досягти $600 000 через послаблення грошово-кредитної політики у США.