Ціна біткоїна за тиждень: стабільність на ринку

  • 23.02.2024 10:31
  • 2 хвилини читання
Ціна біткоїна за тиждень: стабільність на ринку

Протягом тижня з 16 по 23 лютого курс біткоїна зменшився на 1,7% і зараз становить $50 900. Це спад ціни BTC пов'язаний з корекцією через фіксацію прибутку довгостроковими власниками.

Протягом більшої частини тижня біткоїн торгувався в бічному каналі на рівні $51 000-52 000. Проте в останній добі ведмеді збільшили тиск. Незважаючи на це, бики впевнено утримують важливий рівень підтримки на рівні $50 000.

Курс Bitcoin до долара США за останні сім днів. Інформація взята з CoinGecko.

Довгострокові власники біткоїнів зафіксували частину прибутку й продали вже 200 000 BTC від початку року. Приплив коштів до біткоїн-ETF також сповільнився порівняно з попереднім тижнем. Тому незначна корекція є цілком логічною.

Технічний аналіз - це метод вивчення ринків фінансових інструментів, який базується на аналізі графіків цін і обсягів угод. Він допомагає прогнозувати подальші зміни цін і визначати оптимальний момент для входу в угоду. Технічний аналіз є важливим інструментом для трейдерів і інвесторів на фондовому ринку.

Ціна біткоїна перевищила важливий рівень в $50 000, проте велика кількість замовлень на продаж уповільнює його подальший ріст. Якщо бикам вдасться утриматися вище рівня $53 000, можливе різке зростання ціни до рівня $60 000.

Інформація про ф’ючерсні контракти свідчить про те, що в 97,5% випадків Федеральна резервна система не планує знижувати процентні ставки в наступному місяці. Таким чином, учасники ринку готуються до роботи в поточних умовах принаймні до травня.

Рух під час минулих тижнів

На минулому тижні курс біткоїна зрос на понад 12%. Оптимізм інвесторів був породжений значним припливом капіталу у спотові ETF. Бики намагалися пробити ціновий рівень у $52 000, але не вдалося. Ринок увійшов у бічну корекцію.