Ціна Біткоїна зросла до позначки $70 000: що підштовхує цей актив до росту.

  • 26.03.2024 10:46
  • 4 хвилини читання
Ціна Біткоїна зросла до позначки $70 000: що підштовхує цей актив до росту.

Підйом курсу Біткоїна триває через великі накопичення у гаманцях середнього класу, які утримують від 10 до 10 000 BTC.

Найбільша в світі криптовалюта Біткоїн відзначилася значним зростанням, знову перевершивши позначку в $70 000 і прагнучи до нового історичного максимуму. На момент написання матеріалу ціна BTC зросла на 5,79 % і складала $71 137 при ринковій капіталізації $1,398 трлн. Це сталося на тлі позитивного припливу коштів у біткоїн-ETF після тижня значного відтоку.

Учорашній денний свічка закрилася над торговим рівнем $69 000, що скасувало сценарій ще одного імпульсу зниження активу. Біткоін досяг рівня торгівлі $71 700, де зросла продавців. Тому можливий локальний відкат ціни до рівня $69 000. Його підтвердження як підтримки відправить актив до історичного максимуму.

Інформація, надана CoinGlas, також підтверджує можливість такого розвитку подій. За даними платформи, протягом останніх трьох днів найбільша концентрація ліквідності зберігалася на рівні $69 300.

Чи готується ціна Біткоїна до досягнення нового історичного максимуму?

У своєму останньому дослідженні QCP Capital відзначила, що ціна Біткоїна ймовірно готується подолати історичні піки і піти до рівня $100 000.

У аналізі відзначається значна динаміка ціни на BTC, зазначаючи, що за одну ніч криптовалюта зросла вище $70 000. Цей рух був спричинений новинами про те, що Лондонська фондова біржа планує запустити торгівлю біржовими облігаціями (ETN) на Біткоїн та Ethereum (ETH) з травня.

У компанії QCP Capital також зазначили, що якщо не відбудеться значне зниження макроекономічних ризиків, подальший рух вгору наразі стає все більш очевидним.

Біткоїн набуває величезного популярності.

За інформацією компанії Santiment, зростання ціни BTC сталося завдяки значному накопиченню біткоїнів ключовими учасниками. Тільки в неділю власники гаманців, де було збережено від 10 до 10 000 біткоїнів, придбали 51 959 BTC, що становить 0,263 % від загального обсягу доступної пропозиції.

Цей потяг до накопичення відбувається в той момент, коли криптовалютна громада наближається до останніх трьох тижнів, що передують халвінгу.

За думкою аналітика PlanB, під час кожного періоду халвінгу настає бичачий ринок, який сприяє різкому зростанню ціни Біткоїна. Важливо розуміти, що такі скоки цін свідчать не про бульбашки, а про фундаментальні зміни, структурні віхи та фазові переходи.

Раніше PlanB заявив, що курс Біткоїна ніколи більше не опуститься нижче цієї позначки.

Вас це може зацікавити:

  • Біткоїн перебуває в зоні перекупленості: JPMorgan
  • Як встановити оптимальний момент для придбання Біткоїна — аналіз
  • Як історично змінювалася вартість Біткоїна за місяць до події халвінга.