Ціна біткоїна зростає через зниження рівня інфляції в США.

  • 16.05.2024 08:30
  • 2 хвилини читання
Ціна біткоїна зростає через зниження рівня інфляції в США.

Протягом минулої доби ціна біткоїна зросла на 6,6% і зараз складає приблизно $66 000.

Ралі було спровоковано квітневим індексом споживчих цін (ІСЦ) у США, який трохи знизився порівняно з березнем (0,3% та 0,4% відповідно), а також слабшими даними про роздрібні продажі. Аналітики Swissblock передбачили, що біткоїн може незабаром досягти позначки $84 000, оскільки помірні показники інфляції заспокоїли інвесторів.

Курс BTC/USD за останню добу. Інформація з CoinGecko.

Особливо звіти зменшили занепокоєння щодо швидкості зростання інфляції та можливого перегріву економіки, що могло б вимушити Федеральну резервну систему переглянути свій поточний підхід до монетарної політики. Аналітики Bitfinex відзначають, що зниження індексу споживчих цін збільшує прийняття ризиків інвесторами.

Змінний курс Bitcoin та вплив інфляції.

Взаємозв'язок між інфляцією та курсом біткоїна є складнішим, ніж може здаватися на перший погляд. З одного боку, біткоїн служить захисним активом та засобом збереження вартості. Тому попит на BTC є особливо високим у країнах і регіонах, які стикаються з гіперінфляцією.

З іншого боку, швидкість інфляції впливає на монетарну політику центральних банків. Тому помірна інфляція спонукає їх знижувати процентні ставки. Ці заходи сприяють збільшенню грошової маси та ліквідності, що призводить до перетоку капіталу у криптовалюту.

Рух минулого тижня

На минулому тижні курс біткоїна знову почав підвищуватися помірними темпами. Основний цифровий актив подорожчав на 6,8%. Причинами зростання стали перший приплив коштів до фонду Grayscale з моменту запуску спотових біткоїн-ETF у січні, а також накопичення монет японською компанією Metaplanet.