Ціна біткоїну знову перевищила $70 000 через ETF.

  • 26.03.2024 09:30
  • 2 хвилини читання
Ціна біткоїну знову перевищила $70 000 через ETF.

Ціна біткоїна знову почала стабільно зростати і на 26 березня досягла позначки вище $70 000.

Основною причиною повернення бичого тренду вже традиційно стали спотові біржові фонди на основі біткоїна. За результатами 25 березня лідером досить неочікувано вирвався ETF від компанії Fidelity з показником у $261 млн надходжень за день.

Курс BTC/USD за останню добу. Інформація з CoinGecko.

При цьому надходження коштів до фонду BlackRock склало лише $35 млн. Відтік капіталу з GBTC поступово зменшується, але залишається на високому рівні - $350 млн. Фахівці прогнозують, що позитивне сальдо лише зростатиме у найближчі дні.

Розгортання угідь трейдерів

Незважаючи на значні зміни цін, на ринку не було помітної ліквідації позицій трейдерів. Вони склали лише $53 мільйони, що менше за середній обсяг протягом останніх торгових днів.

Такий стан речей свідчить про те, що зараз більшість трейдерів не мають ризику відкривати позиції з кредитним плечем в сподіванні на падіння курсу біткоїна. Натомість, на ринку переважають бикові настрої та оптимізм.

Рух за останні тижні

Курс біткоїна минулого тижня тримався в біковому тренді. Після того, як бикам вдалося захистити рівень підтримки на рівні $60 000, на ринку знову почалося зростання. З початку року ціновий актив показав зростання в ціні більше ніж на 60%.