Ціна криптовалюти біткоін перебила позначку у $60,000: причини

  • 28.02.2024 14:46
  • 4 хвилини читання
Ціна криптовалюти біткоін перебила позначку у $60,000: причини

Біткоїн перевищив позначку у $60 000, що не спостерігалося з листопада 2021 року.

Найбільша криптовалюта у світі за ринковою капіталізацією збільшилася на понад 6% за останні 24 години і досягла рівня $60 400. У той же час індекс GM 30, який об'єднує 30 найпопулярніших криптовалют, підвищився на 2,8% до 125,37 за останню добу.

Збільшення цін призвело до закриття позицій у Біткоїні на суму понад $100 млн, з яких майже $72 млн — короткі позиції, згідно з даними Coinglass. З початку лютого вартість Біткоїна зросла більш ніж на 42%, а частка головної криптовалюти становить 50,3%, у порівнянні з 17,2% у Ефіріума.

IBIT, що належить BlackRock, зафіксував найбільший щоденний приплив.

За даними дослідження BitMex, у вівторок найбільший денний приплив коштів у сумі $520 млн зафіксував біткоїн-фонд iShares Bitcoin ETF (IBIT) компанії Blackrock.

Показник зрос на 5% у порівнянні з попереднім рекордом у $493,1 млн, який був встановлений 13 лютого. Це перевищило загальний чистий приплив у $519,8 млн, який був зареєстрований у понеділок для всіх американських спотових біткоїн-фондів разом.

Після початку дії спотових біткоїн-фондів 11 січня, загальний чистий приплив коштів до них склав $6,7 мільярдів.

Ентузіазм роздрібних торговців зростає.

Ще однією причиною зростання цін на біткоїни є збільшення роздрібної активності на криптовалютному ринку.

У документах Coinbase від 15 лютого зазначається, що обсяги торгів в третьому кварталі 2023 року досягли мінімуму, але пізніше помітно зросли через збільшений інтерес роздрібних інвесторів. Це зростання співпадає з підвищеним інтересом до секторів гри, NFT і соціальних платформ, за словами Ryze Labs.

Аналітики підтвердили свої коментарі на основі даних від Coinbase, які показали, що як обсяг торгів, так і активність роздрібного ринку на біржі збільшилися з третього на четвертий квартал 2023 року. Це зростання роздрібної активності відновило довгостроковий спад на ринку.

Гірники збирають гроші.

Згідно з опублікованим у вівторок звітом про стан ринку K33, майнери посилили темпи накопичення перед очікуваним у квітні халвінгом.

"Протягом останніх трьох місяців публічно зареєстровані майнери Біткоїна зберегли приблизно 29% усіх винагород, що є значно вище середнього показника за січень-листопад у 2,5%", - повідомили аналітики.

У звіті зазначено, що такий ріст найімовірніше обумовлений двома чинниками: зростанням цін і стримуванням продажів деякими майнерами для компенсації скорочення винагороди вдвічі.

Очікується, що поділ на дві частини відбудеться 20 квітня, що означає наближення 50-денного вікна перед цим. Детальніше про "5 етапів поділу Біткоїна".

Вас може зацікавити це:

  • Оцінка експертів з активів Сатоші Накамото зараз визначається на ринку.
  • Самсон Моу виступив з різким попередженням інвесторам в альткоїни.
  • Чи зможе ефір досягти рівня $4 000 у цьому циклі?