Ціна Solana перевищила відмітку у $200: причини

  • 18.03.2024 11:16
  • 3 хвилини читання
Ціна Solana перевищила відмітку у $200: причини

У ніч з 17 на 18 березня курс криптовалюти SOL перетнув позначку в $200, вперше з грудня 2021 року. Її ринкова ціна перевищила BNB, в результаті чого вона посіла 4 місце у рейтингу криптовалют за ринковою капіталізацією.

Солана, головний конкурент Ethereum, продовжує своє помітне зростання, незважаючи на загальну консолідацію ринку. У неділю, 17 березня, ціна Солани (SOL) зросла на 10%, вперше з грудня 2021 року перевищивши позначку у $200. За останній рік ціна Солани зросла більш ніж на 800%, що значно зменшило розрив з її історичними максимумами.

Яка причина цінового ралі криптовалюти Solana (SOL)

У вихідні діяльність мережі Solana перевершила діяльність Ethereum. За даними DefiLlama, 16 березня загальний обсяг торгів на Solana перевищив обсяг торгів на Ethereum, сягнувши $3,52 млрд і перевищивши денний обсяг Ethereum більш ніж на $1,1 млрд.

Такий значний ріст активності в мережі Solana був викликаний передусім підвищеним інтересом до нових мемкоїнів. 14 березня інвестори стрімко почали цікавитися нещодавно запущеним Book of Meme (BOME), який за 56 годин стрімко зрос з незначної вартості до ринкової капіталізації в $1,45 млрд.

Крім цього, протягом останнього місяця загальна вартість заблокованих (TVL) децентралізованих фінансів (DeFi) на мережі Solana зросла на понад 80%, досягнувши найвищого рівня за останні два роки.

Зараз обсяг заблокованих активів у мережі DeFi становить 3,8 мільярда доларів. Серед п'яти провідних DeFi мереж, які базуються на обсягу заблокованих активів, Solana відзначилася найбільшим зростанням протягом останнього місяця.

З іншого боку, у звіті CoinGape зазначено, що загальна кількість токенів SPL в мережі Solana зростає до історичного максимуму. SPL, що розшифровується як Solana Program Library, виконує функцію протоколу для створення та управління токенами на блокчейні Solana, аналогічно стандарту ERC-20 в Ethereum.

Ми раніше розповідали про те, яку суму українці заробили на криптовалюті у 2023 році.

Можливо, вас зацікавить це.

  • Названо криптовалюти, які досягли максимальної вартості за останні два роки.
  • У березні можна розглядати чотири перспективні криптовалюти для інвестування.
  • Біржа Binance додала мережу Solana до свого Web3-гаманця.