Ціни на мем-монети раптово підскочили - розкрито причину.

  • 14.03.2024 16:15
  • 4 хвилини читання
Ціни на мем-монети раптово підскочили - розкрито причину.

Спільнота Dogwifhat зібрала понад $650 тис., щоб розмістити мем на Сфері Лас-Вегаса, що призвело до зростання цін на WIF на 48%. Інші мем-монети, такі як Pepe, Dogecoin і Mog, також отримали значний прибуток.

Шалений попит на мем-монети продовжує зростати серед криптовалютних інвесторів, оскільки за останню добу цей сектор зріс на 12%, випередивши загальний криптовалютний ринок.

Відомі мем-токени екосистем Ethereum та Solana вперше почали збирати оберти на початку березня як спосіб підняття курсу блокчейну. Такі меми, як Floki Inu (FLOKI) та Shiba inu (SHIB), стрибнули на 800% протягом одного тижня на фоні нестабільності.

Трейдери передбачають "наступний раунд" в секторі, оскільки спільноті Dogwifhat (WIF) вдалося зібрати понад $650 тис., щоб розмістити зображення мема на Сфері Лас-Вегаса, розважальному закладі з гігантським дисплеєм, який повністю обертається навколо купола.

Протягом останніх 24 годин ціни на WIF зросли на 48%, що є найбільшим показником серед подібних проектів. Після звіту Franklin Templeton ціна Bonk зросла на 18%, а також токени Pepe (PEPE) виріс на 14%, досягнувши нових максимумів. Dogecoin (DOGE) також збільшився на 8%, у той час як менші токени, такі як Mog, піднялись на 35%.

Токени PoliFi, такі як BODEN і TREMP, що є неправильними версіями імен Джо Байдена і Дональда Трампа, зросли на 300%. Ріст BODEN стався після того, як автоматично згенерована стаття на Coinbase про покупку токена стала вірусною на X.

Заголовок: Криптовалюти, які здорожчали до рекордних значень за останні два роки.

PoliFi - це новий сектор, який стосується американських політиків. З початку березня трейдери використовують такі токени для ставок на перемогу наступного президента, як повідомляє CoinDesk.

У той час, деякі інвестиційні менеджери відзначають, що манія мем-монет, швидше за все, буде тривати, оскільки користувачі отримали можливість "грати в азартні ігри" з невеликими сумами капіталу - сподіваючись на значно більший прибуток.

«Ця ейфорія, ймовірно, триватиме довше, ніж багато хто вважає», — зазначив Тушар Джайн, співзасновник Multicoin Capital, під час виступу на X. «Минулі спалахи меметичних монет загинули через високі комісії Ethereum. Немає сенсу ризикувати 100 доларів, коли комісія також становить 100 доларів. Я очікую, що спалах мем-монет на Solana триватиме значно довше завдяки низьким комісіям».
Такі історії підтримують манію на мемкойни. Ймовірно, ця манія триватиме довше, ніж багато людей думають. Минулі манії на мемкойни загинули через комісії Ethereum. Немає сенсу ризикувати сотнями доларів, коли комісії також є сотнями доларів. Я очікую манію на мемкойни Solana... https://t.co/q42JmZnqsz - Тушар Жайн (@TusharJain_) 13 березня 2024 року

Проте сектор продовжує залишатися нестійким і сприятливим для шахрайства. Згідно з даними DEXTools, протягом останніх 24 годин опортуністичні розробники випустили сотні мем-токенів, їх тематика рознообразна - від жаб до людини-павука.

Дізнайтеся про інші популярні матеріали.

3 криптовалюти, які обіцяють 10-кратний прибуток.

Що означає оновлення Ethereum Denсun та чому це є важливим?

За даними Bloomberg, щодня з'являється все більше мільйонерів у криптовалюті біткоїн.

Згідно з інформацією від coindesk.com.