CleanSpark поспішає підготуватися до зменшення нагороди за блок у криптовалюті.

  • 07.02.2024 09:45
  • 2 хвилини читання
CleanSpark поспішає підготуватися до зменшення нагороди за блок у криптовалюті.

Компанія CleanSpark має намір успішно придбати чотири нові майнінгові об'єкти до того, як винагорода за видобуток блоку біткоїна буде зменшена удвічі. Про це повідомляє Cointelegraph.

Завдяки новим придбанням хешрейт компанії має збільшитися вдвічі. Зокрема, 6 лютого компанія оголосила про початок процесу купівлі трьох дата-центрів, які займаються видобутком біткоїнів у Міссісіпі. Вартість цих придбань становить $19,8 млн. Після завершення угоди, компанія зможе збільшити свою потужність на 2,4 EH/s.

Компанія також згодилася придбати ще один майнінг-центр у місті Далтон, штат Джорджія, за сумою у 6,9 мільйона доларів. Цей центр матиме потужність 0,8 ЕХ/с. Проте, варто відмітити, що в даний час об'єкт знаходиться на стадії будівництва і не буде готовий до квітня 2024 року.

Слід зазначити, що акції CleanSpark зросли на 12% наступного дня після оголошення про придбання дата-центрів.

Існує деяка інформація про CleanSpark.

Майнінгова компанія CleanSpark є американською компанією з головним офісом, розташованим в Хендерсоні, штат Невада. У 2022 році компанія стикалася з великими труднощами, проте вже наступного року ціна на її акції зросла на 440%, до $11, що спричинило зростання ринкової вартості компанії до $2 млрд.

У 2023 році її хешрейт також зрос до 10 EH/s, займаючи лише меншішу позицію в цьому показнику порівняно з конкурентами: Riot Platforms (11 EH/s), Riot Blockchain (15 EH/s) та Marathon Digital (19 EH/s).

Можливості пережити халвінгу

Згідно з аналітиками CoinShares, компанії CleanSpark, Riot та TeraWulf мають найкращі шанси успішно впоратися з викликами після халвінгу Біткоїна.

Аналіз CoinShares передбачає, що після халвінгу ціна біткоїна може досягти рівня $40 000. Відзначається, що якщо ціна впаде нижче цього рівня, майнінгові компанії будуть змушені використовувати свої фінансові резерви, щоб продовжувати займатися бізнесом.