Coinbase не втрималася від активності трейдерів.

  • 29.02.2024 10:45
  • 3 хвилини читання
Coinbase не втрималася від активності трейдерів.

На одній з найбільших бірж Coinbase у середу, 28 лютого, стався серйозний збій саме під час стрімкого зростання курсу біткоїна, в результаті чого облікові записи багатьох користувачів виявилися заблокованими. Цю інформацію підтвердив і генеральний директор торговельного майданчика Браян Армстронг на своїй сторінці в соцмережі Х.

Армстронг пояснив перебої через "великий наплив трафіку", який перевантажив інфраструктуру біржі. Несподіваний наплив користувачів, що намагались купити, продати або обміняти біткоїни, спричинив перевантаження серверів Coinbase, що призвело до проблем зі зв'язком у багатьох клієнтів.

"Ми розуміємо, що деякі користувачі можуть бачити нульовий баланс на своїх рахунках на Coinbase та отримувати помилки під час купівлі або продажу. Наша команда веде розслідування і найближчим часом надасть оновлену інформацію. Ваші активи у безпеці", - повідомили у компанії Coinbase.

У минулому ця біржа вже відчувала подібні проблеми під час інтенсивної коливання на ринку, що спричинило критику зі сторони користувачів та експертів галузі.

Що трапилося з курсом

У другій половині дня 28 лютого курс біткоїна різко почав зростати, спочатку перевищивши позначку у $60 000, а потім піднявся до $64 000. Після досягнення піку вартість монети скоригувалась до $59 000, а сьогодні знову торгується вище за $62 500.

За думкою фахівців, збільшення обсягу торгів ETF на основі біткоїна свідчить про "сильні бичачі настрої" інституціональних гравців. Також серед причин зростання вказують на наближення халвінгу.

Виведення біткоїнів з Coinbase

Також слід відзначити, що недавно біржа зіткнулася з масовим відтіком коштів. Півтора тижні тому, 17 лютого, користувачі вивели з біржі Coinbase 18 000 біткоїнів на суму приблизно $1 млрд. У результаті кількість біткоїнів на торговельному майданчику впала до найнижчого значення за дев'ять років. Переміщення китами своїх запасів BTC із централізованих бірж вважається бичачою ознакою, оскільки менше монет доступно для продажу.