Coinbase впроваджує можливість створення NFT за допомогою хмарних інтерфейсів.

  • 18.01.2024 15:46
  • 3 хвилини читання
Coinbase впроваджує можливість створення NFT за допомогою хмарних інтерфейсів.

Криптовалютна платформа Coinbase введе новий інструмент на основі штучного інтелекту (ШІ) на своїй біржі невзаємозамінних токенів (NFT).

Так, починаючи з 18 січня, клієнти отримали можливість використовувати функцію Instamint, яка дозволяє створювати невзаємозамінні токени (NFT) за допомогою шифрування на мережі Base. Наразі ця функція знаходиться в етапі бета-тестування.

Про це Coinbase повідомила на своїй сторінці в соціальній мережі Х (раніше відомій як Twitter).

Інструмент розташований у розділі Creator hub. Раніше в цьому розділі була можливість створити токен, просто завантаживши фото. Тепер зображення для NFT можна згенерувати за допомогою ШІ. Скористатися цією функцією можна за посиланням.

Крім того, Coinbase розширює можливості своєї платформи і тепер дозволяє своїм користувачам використовувати підтримку PayPal для операцій з доларом США.

Щоб випустити токен, необхідно прив'язати гаманець MetaMask, WalletConnect або Coinbase. Користувачу потрібно буде заплатити комісію за використання мережі Ethereum, яка включає в себе вартість реєстрації транзакцій у блокчейні.

Окрім фотографії, яку додано особисто або створено за допомогою штучного інтелекту, необхідно вказати назву та опис NFT, а також його ціну (за розсудом користувача) від $0,01.

Зазначимо, що криптобіржа Coinbase повідомила про початок роботи платформи для NFT-токенів у травні 2022 року. Звідомістю платформи, Coinbase NFT дає змогу користувачам створювати, придбавати та демонструвати колекційні цифрові активи.

Раніше ми повідомляли про те, що компанія Coinbase розпочала надавати можливість здійснювати перекази криптовалюти через посилання, які можуть бути відправлені через месенджери WhatsApp і Telegram. Для отримання коштів користувачам необхідно було завантажити гаманець Coinbase Wallet. Але тепер криптовалютна біржа повідомляє, що спростила процес проведення транзакцій для менш досвідчених користувачів.

Coinbase Wallet представляє нову можливість переказу криптовалюти шляхом надсилання посилання через відомі соціальні мережі та месенджери.

Ознайомтесь з іншими популярними статтями/матеріалами.

ФІФА анонсує випуск колекції неготових токенів (NFT) перед Чемпіонатом світу 2026.

Кому вдалося залучити найбільшу суму коштів на торгах срочних контрактів біткоїн-ETF? — CoinDesk

CoinGecko повідомляє, що на протязі останніх 10 років було припинено існування багатьох криптовалют.