Core Scientific знову торгується на Nasdaq

  • 24.01.2024 10:15
  • 2 хвилини читання
Core Scientific знову торгується на Nasdaq

Техаська компанія Core Scientific, займаючася майнінгом, повідомила 24 січня, що успішно завершила процес реорганізації і знову розпочала торгівлю на біржі Nasdaq. Інформацію про це надала The Block.

План реструктуризації компанії сприяв зменшенню її корпоративного боргу на 400 млн доларів шляхом перетворення зобов'язань перед кредиторами щодо обладнання та власниками конвертованих облігацій на власний капітал.

Динаміка акцій компанії Core Scientific упродовж першого півріччя. Засвідчено джерело: Yahoo Finance.

Компанія планує збільшити свої майнінгові потужності на більш як 50% протягом наступних чотирьох років, розмістивши нові майнери біткоїнів на своїх об'єктах, які наразі працюють з загальною потужністю 724 МВт в п'яти штатах США.

Повернення на біржу Nasdaq

Повернення на фондову біржу Nasdaq свідчить про те, що компанія Core Scientific має впевненість у тому, що зможе виконати свій план зростання та адаптуватися до ринкових умов, незважаючи на виклики, з якими вона зіткнулася після оголошення про банкрутство в 2022 році.

Головний виконавчий директор компанії Адам Салліван підкреслив готовність нашої компанії реалізовувати прагматичну стратегію зростання, яка передбачає підготовку до халвінгу і ефективне використання енергії для майнінгових обчислень та пов'язаних проєктів.

Переструктуризація підприємства

Протягом усього 2023 року Core Scientific успішно пройшла широкомасштабну реструктуризацію. Це було можливо, зокрема, завдяки значному зростанню курсу біткоїна та хешпрайсу після подачі заяви про банкрутство наприкінці 2022 року.