Дату початку торгів біткоїн-ETN на Лондонській фондовій біржі оголошено.

  • 26.03.2024 14:00
  • 3 хвилини читання
Дату початку торгів біткоїн-ETN на Лондонській фондовій біржі оголошено.

Лондонська фондова біржа (LSE) почнуть приймати заявки на біржові ноти (ETN) на біткоїн з 8 квітня 2024 року. Цю інформацію опубліковано на офіційному сайті біржі.

У випадку отримання всіх необхідних дозволів від Управління з фінансового регулювання та нагляду (FCA), біржа планує почати торгівлю біткоїн-ETN з 28 травня 2024 року. Цей крок призначений для забезпечення максимальної участі емітентів в перший день торгів, а також для того, щоб надати їм достатньо часу для підготовки документації та виконання регулятивних вимог.

Ми прийняли рішення запустити ринок біткоїн-ETN 28 травня 2024 року, щоб забезпечити максимальну участь емітентів на початковому етапі торгів. Обираючи цю дату, ми врахували необхідність переконатися, що емітенти відповідають вимогам, викладеним у інформаційному бюлетені Crypto ETN. Також це надасть можливість емітентам, які планують включення цінних паперів на дату старту, підготувати необхідну документацію для створення програми Crypto ETN», – йдеться в повідомленні.

Емітенти, які бажають лістингу цінних паперів на біржі 28 травня, повинні представити необхідну інформацію LSE до 15 квітня. Ця інформація має містити докладні дані про те, як емітент або ETN відповідають вимогам, які описані у інформаційному бюлетені Crypto ETN, а також проєкт базового проспекту емісії з відповідними розкриттями інформації.

Інтерес до біржових продуктів, пов'язаних з біткоїном

Перший раз LSE оголосила про рішення приймати заявки на біржові ноти на біткоїн 11 березня. Це відображає зростання попиту на інвестиції у BTC серед традиційних інвесторів і установ. Популярність біткоїна зростає, тому фінансові інститути все частіше розглядають можливість включення його до своїх пропозицій.

Біткоїн-ноти на біржі (ETN) це фінансові інструменти, що дозволяють інвесторам брати участь у зміні цін на біткоїн, не маючи його власності.

Прийняття заявок на біткоїн-ETN на Лондонській фондовій біржі також підкреслює розвиток нормативно-правової бази, пов'язаної з біткоїном. З появою ясності щодо регулювання у багатьох юрисдикціях, установам стає зручніше пропонувати своїм клієнтам різні продукти, пов'язані з цим основним цифровим активом.

Пенсійний фонд у Великобританії та біржа похідних від Bitcoin

У грудні 2023 року інвестиційний підрозділ британського пенсійного фонду M&G інвестував $20 млн у першу в Україні регульовану біржу біткоїн-деривативів Global Futures & Options Holdings (GFO-X).

Отримані кошти будуть інвестовані у створення центру для торгівлі та клірингу біткоїн-деривативів, а також підтримку інновацій у даному секторі.