Деякі області Канади продовжують протидіяти гірничій діяльності.

  • 06.02.2024 16:15
  • 3 хвилини читання
Деякі області Канади продовжують протидіяти гірничій діяльності.

Про це повідомляється, що Суд провінції Британська Колумбія визнав законною зупинку видобутку біткоїнів для нових компаній, що була введена у грудні 2022 року. Інформацію надав CoinDesk.

Компанія Conifex Timber, що спеціалізується на лісозаготівлях та перейшла на видобуток біткоїнів, спробувала оскаржити мораторій. У своєму рішенні суд визнав, що мораторій, який був вперше запроваджений у грудні 2022 року, був розумним, не дискримінаційним і не порушував обмежень, встановлених законом про комісію з комунальних послуг провінції.

Суд вважав обґрунтованою заборону майнінгу, оскільки вона пов’язана з великими витратами на обслуговування енергосистем. Такі обмеження спрямовані на збереження доступної енергії для ширшого кола населення.

Conifex вважає, що провінційний уряд упускає багато можливостей для підвищення доступності енергії, прискорення технологічних інновацій, підвищення надійності та стійкості енергосистеми Британської Колумбії та досягнення більш інклюзивного економічного зростання.

Історія заборони

У грудні 2022 року BC Hydro, державний постачальник, встановив 18-місячний заборонний період на введення в експлуатацію нових майнінгових ферм. Таке рішення було прийнято через вплив кліматичних та економічних факторів.

Варто відмітити, що цей заборонний режим стосувався тільки тих компаній, які мали намір увійти на місцевий ринок або знаходилися на початковому етапі розпочаття діяльності. Компанії, які вже успішно функціонували, не постраждали.

BC Hydro продовжує обслуговувати шість великих дата-центрів.

Компанія Hut 8 здійснює переміщення до Сполучених Штатів.

У вересні 2023 року Верховний суд Британської Колумбії остаточно затвердив плани злиття канадської компанії Hut 8 з американською US Bitcoin. Об'єднана компанія була названа Hut 8 Corporation, а її акції стали доступними на американській фондовій біржі.

Тим часом, компанія JCapital Research опублікувала доповідь, в якій зазначається, що угода про об'єднання може становити загрозу для інвесторів Hut 8.