Дізналися причину падіння біткоїна майже до $60 000.

  • 20.03.2024 10:30
  • 2 хвилини читання
Дізналися причину падіння біткоїна майже до $60 000.

19 березня криптовалюта біткоїн зазнала найбільшого одноденного падіння курсу з листопада 2022 року, втративши 8%. Його ціна опустилася до майже $60 000.

Найбільший зниження вартості спостерігалося через рекордний відтік $326 млн зі спотових біржових фондів (ETF), що є найвищим показником з моменту їх створення. Фонд Grayscale продовжує впливати негативно на попит на активи.

Курс BTC/USD за останній тиждень. Інформація з CoinGecko.

Експерти вважають, що такі фактори, як велике кредитне плече та песимістичний настрій, також сприяли зниженню ринку. Однак корекція на рівень до 20% є нормальною для цього циклу. Щоб це сталося, бики повинні утримати ключовий рівень підтримки на рівні $60 000.

Вплив Федеральної резервної системи (ФРС) на економіку є великим.

Нещодавнє перегрівання ринку, відзначене високим кредитним ризиком і спекулятивними операціями, призвело до очікуваної корекції. Інвестори уважно відслідковують рішення Федеральної резервної системи (ФРС) щодо процентної ставки, яке буде оголошено сьогодні ввечері.

Пресконференція голови Джерома Пауелла може допомогти зрозуміти позицію центрального банку стосовно монетарної політики та інфляції. Чекається, що Федеральна резервна система збереже яструбину позицію та залишить ставки на поточному рівні.

Перейменуйте текст, щоб він був українською мовою.

З початку року курс біткоїна зрос на 48%. Також вперше був установлений історичний максимум до халвінгу, при цьому нинішній рекорд складає понад $73 000. Однак упродовж останнього тижня збільшилася волатильність, яка поступово перетворилася на корекцію.