Для 20% виборців у США Біткоїн є ключовим питанням.

  • 08.05.2024 13:00
  • 3 хвилини читання
Для 20% виборців у США Біткоїн є ключовим питанням.

Понад 20% виборців у кількох штатах США вважають питання Біткоїна ключовим на майбутніх виборах, повідомляється в прес-релізі компанії Digital Currency Group (DCG).

Опитування також показало, що від 20% до 25% виборців бажають, щоб обрані посадові особи уделяли увагу регулюванню та захисту інвесторів. Зокрема, респонденти у штатах Мічиган, Огайо, Монтана, Пенсильванія, Невада та Аризона вказали на важливість позиції кандидатів щодо Біткоїну.

Ці дані свідчать, що біткоїни та криптовалюти стали головною темою для виборців у штатах, що ще роблять свій вибір, і підтверджують, що позиція на користь криптовалют вважається позитивною для політиків та кандидатів. Опитування також вказує на сильне прагнення політиків встановити розумні правила, що захищають споживачів, не стримуючи при цьому інновації», - заявила високопосадова особа з питань політики в DCG Джулі Штіцель.

Приблизно 14% виборців мають у своєму розпорядженні біткоїни та інші криптовалюти, а 12% раніше володіли ними, з найвищим рівнем володіння цифровими активами в штаті Монтана. Негативне ставлення до цифрових грошей спостерігається серед виборців штату Огайо. Опитування проводилося з 4 по 16 квітня.

Вибори в Америці

Президентські вибори у США відбудуться 5 листопада 2024 року. Це єдине держава, де одразу четверо політиків з восьми кандидатів претендували на посаду президента, зосереджуючи свої кампанії на підтримці представників Біткоїн-спільноти.

Проте згодом залишився лише один такий кандидат - Роберт Френсіс Кеннеді-молодший, він планує балотуватися на пост президента США як незалежний кандидат. Раніше цей політик конкурував зі сучасним американським лідером Джо Байденом за номінацію від Демократичної партії.

Погляди Дональда Трампа

Дональд Трамп, республіканець, якого вважають одним із головних кандидатів на посаду президента США, наближаючись до дня виборів, також переглянув свою думку про Біткоїн.

Зокрема, він пом'якшив свою позицію і якщо раніше, у 2021 році, заявляв, що «це просто схоже на шахрайство», то тепер Трамп повідомив, що іноді дозволяє людям платити йому в біткоїнах. Він також підкреслив, що це «додаткова форма валюти».