Для фрілансерів, які отримують оплату у біткоїнах, було створено спеціальний маркетплейс.

  • 26.02.2024 08:00
  • 3 хвилини читання
Для фрілансерів, які отримують оплату у біткоїнах, було створено спеціальний маркетплейс.

З 23 лютого роботу розпочав спеціалізований майданчик Plebwork для фрилансерів, який допоможе їм заробити біткоїни. Про це повідомляє Bitcoin Magazine.

Plebwork надає фрілансерам унікальну можливість спілкуватися з різними компаніями, які працюють з біткоїном, та отримувати оплату за виконану роботу безпосередньо на гаманець BTC.

У відміну від традиційних платформ, Plebwork спрямовано саме на спільноту Біткоїна, створюючи простір, де фрилансери з досвідом у галузі Біткоїна можуть знайти роботу на частковий робочий день. Підприємства, які шукають кваліфікованих фахівців, можуть отримати доступ до пулу фрилансерів з глибокими знаннями про Біткоїн. Також планується розширення переліку вакансій на різні співпрацювані напрямки з оплатою в сатоші.

«Ми розвиваємо ринок для користувачів біткоїна, щоб вони могли співпрацювати разом. Будь то робота з біткоїн-гаманцями, спрощення роботи з Lightning - все це потребує спільних зусиль великої кількості людей. Ми сподіваємося, що Plebwork принесе користь біткоїнерам», - заявив представник компанії Тібо.

На даний момент Plebwork знаходиться в ранньому доступі, що дає можливість фрілансерам розміщувати свої профілі безкоштовно. Клієнти, які бажають розмістити вакансії, можуть надсилати запрошення та проходити верифікацію профілів, щоб переконатися, що вони працюють виключно з Bitcoin.

Благодаря функциям, таким как встроенное выставление счетов и обработка платежей с помощью сервера BTCPay, Plebwork намерен предложить фрилансерам удобную форму заработка биткоинов, способствуя при этом росту экосистемы.

Де ще можуть знайти роботу фрилансери?

Сьогодні для фрилансерів існує все більше платформ, які допомагають знаходити роботу. Однією з них є BitWage, яка дозволяє фрилансерам знаходити проєкти і виставляти інвойси в біткоїнах. Платформа діє як посередник, але гарантує отримання біткоїнів за успішно виконану роботу. Також існує проєкт Working for Bitcoins, який пропонує роботу у напрямках розроблення мобільних додатків, блокчейн, копірайтинг, маркетинг, юридичні послуги та інше за схожим принципом.

Дуже популярним серед користувачів є ресурс BitGigs, що спеціалізується на пошуку роботи для розробників Біткоїн.

Як отримати додаткові біткоїни

Ще один спосіб отримати біткоїни - отримати грант. В даний час декілька організацій роздають гранти, і найбільш авторитетною з них є Human Rights Foundation (HRF).

Допомога HRF перш за все спрямована на підтримку різних проєктів та розробників у сфері Біткоїну. Останній раз організація роздавала гранти у грудні, коли 18 проєктів отримали $500 000.