Для студентів була створена освітня платформа з використанням Біткоїну.

  • 05.03.2024 09:32
  • 3 хвилини читання
Для студентів була створена освітня платформа з використанням Біткоїну.

Некомерційна організація Generation Bitcoin оголосила про старт Bitcoin Students Network (BSN) - проекту, який спрямований на поширення можливостей студентів для вивчення та роботи з Біткоїном. Про це повідомляє журнал Bitcoin Magazine.

BSN - це комплексна платформа, яка надає логістичну, освітню та фінансову підтримку студентам, зацікавленим у біткоїні. Основна мета BSN полягає в об'єднанні студентів з усього світу, сприяючи співпраці та обміну знаннями між молодими ентузіастами шляхом створення та розширення освітніх клубів, присвячених біткоїну.

Заохочуючи спілкування та співпрацю між навчальними закладами та представниками індустрії, BSN має за мету зменшити відстань між студентами та гравцями у сфері Біткоїну, надаючи можливість отримати доступ до ресурсів, можливостей працевлаштування та наставництва для підвищення людського потенціалу серед учасників цієї галузі.

Освітні принципи - це основні положення, які визначають умови та засоби забезпечення якісної освіти.

BSN спирається на основні принципи, такі як свобода через знання, ідеали відкритого коду, Proof-of-Work та логічне мислення. Мережа відкриває широкі можливості для студентів, що включає створення або розвиток університетських клубів з Біткоїном, доступ до освітніх та робочих можливостей, а також спілкування з однодумцями у межах спільноти Біткоїн.

Крім того, компанії та інші учасники індустрії стимулюються до участі через спеціалізовані заходи. Вони можуть надавати фінансову підтримку, спрямовувати ресурси, пропонувати наставництво, стажування та працевлаштування тощо.

Підтримка освіти про Біткоїн

Неприбуткова організація Human Rights Foundation постійно підтримує освітні проекти з використанням Біткоїна по всьому світу. У грудні 2023 року організація виділила гранти на суму $500 000, зокрема на проекти Mi Primer Bitcoin та Arabic Hodl. У 2022 році грант також отримала Bitcoin Magazine Україна.