Дональд Трамп обіцяв заборонити впровадження Цифрової національної валюти в Сполучених Штатах.

  • 18.01.2024 11:30
  • 2 хвилини читання
Дональд Трамп обіцяв заборонити впровадження Цифрової національної валюти в Сполучених Штатах.

Кандидат у президенти Сполучених Штатів Америки від республіканської партії Дональд Трамп заявив про свою наміру заборонити розробку цифрової валюти центрального банку (CBDC), якщо його оберуть главою держави. Інформацію надає CoinDesk.

"Я, як президент, ніколи не дозволю створення центральної банківської цифрової валюти в Україні. Це є серйозною загрозою для свободи, і я не допущу, щоб вона прийшла до нашої країни. Така валюта надає уряду повний контроль над грошима громадян. Вони можуть конфісковувати ваші гроші, а ви навіть не дізнаєтеся про це".

Навіть без офіційної пропозиції від Федеральної резервної системи США щодо створення CBDC, ця тема стала однією з найгарячіших у американській політиці, особливо під час передвиборчої кампанії. CBDC раптово стали предметом зацікавлення громадськості, витіснивши такі важливі питання, як права на зброю та аборти.

Відношення Трампа до біткоїна

Важливо відзначити, що до біткоїна Трамп має дуже негативне ставлення. У одному зі своїх інтерв'ю кандидат у президенти заявив, що біткоїн - це «помешкання». Він також додав, що ніколи не був прихильником цього активу, оскільки вважає, що він загрожує позиції американського долара.

Проте варто відмітити, що в адміністрації Трампа раніше працював Ентоні Скарамуччі, який відомий як великий шанувальник Біткоїна. Зокрема, Скарамуччі обіймав посаду директора зв'язків із громадськістю.

Кандидати на пост президента США, які використовують Біткоїн

Зазначимо, що у президентських перегонах також беруть участь двоє кандидатів, які покладаються на підтримку спільноти Біткоїн. Один з них – незалежний кандидат Роберт Кеннеді-молодший, а інший – кандидат від республіканців Рон ДеСантіс.