Дональд Трамп представив свою першу колекцію NFT в мережі біткоїна.

  • 19.01.2024 19:00
  • 3 хвилини читання
Дональд Трамп представив свою першу колекцію NFT в мережі біткоїна.

Колишній президент США, Дональд Трамп, вперше виставив на продаж свою власну колекцію невзаємозамінних токенів (NFT) в мережі біткоїна.

У мережі біткоїна колекція NFT Ordinals складається з 200 неповторних токенів.

Про це йдеться у повідомленні проєкту CollectTrumpCards в соціальній мережі Х (раніше Twitter).

Тільки ті користувачі, які придбали щонайменше 100 NFT з іншої колекції Mugshot Edition за ціною $99 за штуку, матимуть можливість отримати нові NFT. Згідно з цим, їм необхідно буде витратити принаймні $9900.

Тепер власникам NFT з нової колекції заборонено продаавти їх до кінця грудня 2024 року з метою зниження стимулів до використання NFT як інвестиційних інструментів.

Дональд Трамп заявив про своє намір запровадити заборону на запуск цифрової валюти центрального банку (CBDC) у Сполучених Штатах Америки. Детальніше читайте тут: [посилання].

Нагадаємо, в грудні 2022 року Дональд Трамп представив свою власну колекцію NFT на блокчейні Polygon. Загальна кількість NFT в колекції становить 45 000, і вони були створені на блокчейні Polygon. Лише через дванадцять годин після запуску цифрові картки, що зображують "надзвичайне життя і кар'єру" Трампа, були повністю розпродані за їхньою початковою ціною в $99 (плюс комісія за транзакцію).

Також ми зазначали, що Дональд Трамп почав продавати свої заощадження в Ethereum. Arkham Intelligence, постачальник послуг криптовалюти, повідомив, що брокером, який здійснює продаж Ethereum-активів, є біржа Coinbase.

За даними Arkham Intelligence, перенесення Ethereum на Coinbase почалося майже 3 тижні тому. Ці продажі відбуваються після декількох місяців накопичення Ethereum як винагорода за численні колекції безперервних токенів (NFT), які колишній президент США запустив.

В публікації Arkham Intelligence було зазначено, що на сьогоднішній день Трамп продав усього 1075 ETH на суму приблизно $2,4 млн. Це означає, що середня ціна продажу становила $2232,56 за одиницю криптовалюти. Оскільки ціни за роялті не задокументовані, важко визначити точну прибутковість від цих проданих Ethereum.

Познайомтеся з іншими популярними ресурсами.

ФІФА готує серію NFT на Чемпіонат світу 2026

Кому вдалося зібрати найбільшу суму грошей під час торгів спотового біткоїн-ETF — CoinDesk.

Скільки криптовалют зникли з ринку за останні 10 років, згідно з CoinGecko.