Дональд Трамп змінив своє відношення до Біткойну.

  • 11.03.2024 16:45
  • 2 хвилини читання
Дональд Трамп змінив своє відношення до Біткойну.

Кандидат від Республіканської партії на пост президента США, Дональд Трамп, висловив змінене відношення до біткоїнів, назвавши їх "додатковою формою валюти" у своєму останньому інтерв'ю для CNBC.

Претендент на посаду президента зм'якшив свою позицію стосовно біткоїна та інших цифрових активів. Якщо раніше, у 2021 році, він заявляв, що «це просто схоже на шахрайство», то тепер він повідомив, що іноді дозволяє людям платити йому в біткоїнах, додавши, що це «додаткова форма валюти».

Також Трамп згадав, як випустив обмежену партію кросівок, частину з яких покупці оплатили у BTC.

"Багато людей користуються цією валютою, і я не впевнений, чи зараз потрібно її скасовувати", - додав він.

Дональд Трамп та Біткоїн

Погляди Дональда Трампа на біткоїн завжди були вельми скептичними і консервативними. Кандидат у президенти США неодноразово висловлював свою думку про BTC як про явище, що не має такої надійності і стабільності, як у традиційних валют і фінансових активів. Трамп підкреслював ризики, пов'язані з високою волатильністю криптовалют і їх можливим використанням в нелегальних операціях.

Їхнє негативне відношення до біткоїну відтворює загальну обережність і віддачу перед більш регульованими та встановленими фінансовими інструментами, що, безумовно, впливає на сприйняття основного цифрового активу взагалі.

Які обіцянки виносить Дональд Трамп?

У випадку перемоги на виборах, Дональд Трамп обіцяв заборонити розробку цифрової валюти центральним банком (CBDC).

Навіть як Федеральна резервна система США на даний момент не розглядає можливість впровадження CBDC, цифрова валюта центральних банків стала гарячою темою для обговорень в американській політиці, зокрема під час передвиборчої кампанії.