Дослідження, яке компанії світу володіють найбільшою кількістю біткоїнів.

  • 25.03.2024 15:16
  • 4 хвилини читання
Дослідження, яке компанії світу володіють найбільшою кількістю біткоїнів.

З огляду на те, що курс Біткоїну швидко зростає до нових рекордних значень, очікується, що корпоративний інтерес до цієї криптовалюти буде продовжувати зростати разом із збільшенням числа покупців.

Серед світових компаній є багато таких, які мають значні інвестиції у Bitcoin. Більшість з них знаходиться в Північній Америці (США та Канада), за винятком Nexon - японського видавця відеоігор.

Незважаючи на те, що Tesla є однією з найвідоміших компаній, які купують Bitcoin, кілька інших компаній зібрали набагато більше криптовалюти, як свідчать дані CoinGecko. Це призвело до різкого зростання цін на їхні акції у минулому році.

З урахуванням того, що Біткоїн призначений до досягнення нових рекордних значень, цікавість бізнесу до криптовалюти може посилитися разом із зростанням числа покупців. Недавно затверджені спотові біткоїн-ETF також підштовхнули попит, що допомогло ринковій капіталізації біткоїнів досягти 1 трильйона доларів США вперше з 2021 року.

Також прочитайте: Оцінка біткоїна за індексом Біг Мака: чому це важливо

Хто утримує найбільшу кількість біткоїнів

Мікростратегія, яка є найбільшим корпоративним власником біткоїнів у світі, володіє 174 530 BTC, які станом на 22 лютого 2024 року оцінювалися в $9,1 млрд.

Компанія із штаб-квартирою у Вірджинії вперше почала придбувати біткоїни у 2020 році. З того часу вона збільшила свої активи приблизно в 10 разів більше, ніж наступний найбільший корпоративний власник. У 2023 році акції MicroStrategy зросли більш ніж на 350% завдяки масштабу володіння біткоїнами.

На другому місці розташувалася фінтех-компанія Galaxy Digital, що має 17 518 BTC на суму $912,1 млн. Третє місце у списку лідерів посідає компанія Marathon Digital, яка володіє 13 716 BTC на $714,1 млн.

Можливо, вас зацікавить те, що Біткоїн перебуває в умовах перекупленості за даними JPMorgan.

Тесла займає четверте місце серед власників у списку 10 500 BTC на суму $546,7 млн. У 2021 році компанія оголосила про покупку біткоїнів на $1,5 млрд, щоб збільшити свій прибуток. Проте наступного року компанія продала значну частку своїх активів зі значними втратами під час краху криптовалюти.

Серед компаній Канади найбільшими власниками найдорожчої криптовалюти є Hut 8 (9366 BTC) та Hive Blockchain (2596 BTC). Ці компанії займаються видобутком криптовалюти, і їхні акції зросли на 191% і 144% відповідно.

Також в списку з 12 компаній є лише одна не з Північної Америки - японська NEXON, яка має 1717 BTC на $89,4 млн.

Нещодавно британський міжнародний фінансовий конгломерат прогнозує, що ціна біткоїну може піднятися до $150 тис. до кінця року, а ціна ефіру може зрости більш ніж удвічі.

Можливо, вам цікаво:

В мережі Біткоїна виявлено криптогаманець, що викликає підозри.

Як визначити оптимальний момент для придбання Біткоїна - аналітика

Україна збільшить контроль за криптовалютою для залучення фінансування від Європейського Союзу: що передбачається.