Дослідження показує, на які мемкоїни найбільше інвестує криптовалютний ринок.

  • 06.03.2024 13:30
  • 3 хвилини читання
Дослідження показує, на які мемкоїни найбільше інвестує криптовалютний ринок.

Під час свого становлення мемкоїни ще нещодавно розглядались як гумористичні криптовалюти, однак останнім часом це уявлення змінилося.

Нові відомості свідчать про те, що основні інвестори можуть стати основними вигідниками хвилі зацікавленості навколо криптовалютних мемів.

Кити утримують у своїх руках значну кількість п'яти великих криптовалют - Dogecoin (DOGE), Shiba Inu (SHIB), Floki (FLOKI), Baby Doge Coin (BABYDOGE) і Memecoin (MEME). На 10 найбільших гаманців припадає понад 50% ринкової капіталізації кожної з цих криптовалют.

У цьому сезоні пам'ятних монет. Проте лише кілька осіб веселиться. Решта з нас - ні. Причина? Більшість пам'ятних монет утримуються кількома ходлерами. Наприклад: – 99,7% $ BabyDodge утримується топ-10 власниками – 96% $ MEME утримується топ-10 власниками – 75% $ SHIB є... pic.twitter.com/OoJ5SzOTDk — PYOR | Power Your Own Research (@pyorxyz) 5 березня 2024 року

Згідно з звітом аналітичної платформи Power Your Own Research, для BABYDOGE цей показник перевищує 99%. Після нього йде Memecoin (MEME) з показником 96%, який зберігається в китів. Наступна когорта включає у себе Shiba Inu (SHIB) і Floki Inu (FLOKI), у яких показники становлять 75,03% і 69% відповідно. Щодо Bone (BONE), Pepe (PEPE) і Dogecoin (DOGE), їхні показники складають від 42% до 54%.

У грудні 2023 року Науково-дослідний фонд Blockchain вперше в історії розпочав закуповувати мемкоїни. Фонд Avalanche додав мем-монети до свого портфеля, оскільки їм вдалося "вибити собі нішу" на сцені Web3, йдеться у офіційному заявленні.

Нове покоління мемкоїнів на блокчейні Solana (SOL) наразі не під контролем головних гравців. Згідно з доповіддю PYOR, тільки 14,3% Bonk (BONK) та 22,6% Dogwifhat (WIF) знаходяться в топ-10 гаманцях.

Ми раніше згадували, як Shiba Inu взяв друге місце на Binance: як це сталося.

Можливо, вас зацікавить це.

  • Яким частка Toncoin буде володіти у Telegram?
  • Керівник компаній з Волл-стріт підтвердив, що вони будуть зберігати біткоїни на своїх балансах.
  • 10 найбільших гаманців Ethereum перебувають у власності впливових осіб: що це собою представляє