Доступ до Binance було заблоковано на Філіппінах.

  • 25.03.2024 15:45
  • 3 хвилини читання
Доступ до Binance було заблоковано на Філіппінах.

Влада Філіппін заборонила жителям країни доступ до криптовалютної біржі Binance. Це рішення було прийняте 25 березня місцевим регулятором - Комісією з цінних паперів і бірж.

12 березня Комісія звернулася до національної телекомунікаційної агенції з проханням допомогти заблокувати вебсайт Binance та інші вебсторінки, які використовуються цією компанією. Причиною такого рішення стало те, що Binance здійснював інвестиційну та торговельну діяльність на території Філіппін без відповідної ліцензії.

Рішення про блокування сайту було прийнято на підставі попередження, отриманого у листопаді 2023 року. Після аналізу регулятор зробив висновок, що "доступ громадськості до цих сайтів і додатків є загрозою для безпеки філіппінських інвесторів".

Чому забороняють Binance по всьому світу

Багато країн по всьому світу забороняють або обмежують роботу біржі Binance, однієї з найбільших криптовалютних бірж. Їх обурення викликане тим, що біржа може використовуватися для відмивання грошей та фінансування тероризму, а також через недостатній захист інвесторів. Регулятори стверджують, що Binance часто діє без відповідних ліцензій, не виконує вимоги щодо підтвердження особи (KYC) та не забезпечує достатню прозорість у своїх операціях.

Binance стикається з заборонами та обмеженнями на свою діяльність у різних країнах, включаючи США, Велику Британію, Японію, Італію, Німеччину, Таїланд, Малайзію та інші країни.

Біткоїн на Філіппінах

Слід зазначити, що використання біткоїну як засобу платежу дуже поширено на Філіппінах. За допомогою компанії Lightning- Pouch понад 400 малих підприємств зможуть приймати оплату за товари та послуги у BTC.

Зі зростанням кількості користувачів Інтернету та смартфонів на Філіппінах використання біткоїна як засобу платежу відкриває можливості для тих, хто не має кредитних карток або місцевої фіатної валюти, що дозволяє здійснювати покупки онлайн або в магазинах.