Дохід Galaxy Digital зріс завдяки видобутку криптовалюти.

  • 15.05.2024 10:30
  • 4 хвилини читання
Дохід Galaxy Digital зріс завдяки видобутку криптовалюти.

У першому кварталі 2024 року виторг і прибуток Galaxy Digital Holdings значно зросли завдяки рекордним результатам майнінгу і підвищенню курсу біткоїна. Інформація про це міститься в фінансовій звітності на офіційному сайті компанії.

Зокрема, компанія повідомила, що її прибуток зріс до $421,7 млн, що становить близько 214% більше, ніж у попередньому кварталі. Це зростання прибутку було досягнуте завдяки стрімкому збільшенню виторгу компанії, який склав $259,7 млн у порівнянні з $146,7 млн за аналогічний період 2023 року. Нагадаємо, що ще у 2022 році Galaxy Digital зазнала чистого збитку в розмірі $1 млрд.

Розділивши компанію за напрямками діяльності, майнінговий підрозділ Galaxy отримав $31,5 млн виторгу, що стало основним чинником зростання доходів у першому кварталі. Обладнання компанії досягло потужності 5,7 Ехеш на секунду.

Інші ключові показники бізнесу демонструють, що торговельний підрозділ Galaxy отримав $66 млн від торгівлі контрагентами, що на 79% перевищує показник першого кварталу 2023 року. Цей ріст переважно стався через збільшення прибутків від деривативів та сприятливого руху цін на активи. Крім того, обсяги торгів зросли на 78%, середній розмір кредитного портфеля зрос до $664 млн, а кількість торгових контрагентів збільшилася до 1161.

Компанія Galaxy Digital - це відома криптовалютна компанія, яка була заснована інвестиційним банкером Майклом Новограцем. Вона спеціалізується на інвестуванні в криптовалютні проекти та блокчейн-технології. Компанія допомагає клієнтам у реалізації їхніх ідей у цьому сучасному сегменті ринку. Великий досвід і знання галузі дозволяють Galaxy Digital бути однією з провідних компаній у світі криптовалют.

Компанія Galaxy Digital спеціалізується на наданні кредитів, трейдингу, майнінгу та банківських послугах.

У січні 2018 року Майкл Новограцем заснував компанію Galaxy Digital, яка уклала ряд угод з різними компаніями з розробки продуктів та послуг у галузі криптовалют та блокчейну для інституційних користувачів.

У квітні компанія Galaxy успішно завершила залучення акціонерного капіталу в розмірі $125 млн. Ці кошти будуть вкладені в оборотний капітал, розширення торгових операцій та розвиток гірничодобувної інфраструктури Helios.

Прогнози Galaxy Digital - галузева компанія, що займається прогнозуванням інвестиційних можливостей на ринку криптовалют.

Аналітики компанії Galaxy Digital прогнозують, що у 2024 році курс біткоїна зросте на 74%. Експерти оцінили загальний обсяг ринку, на який можуть вийти біткоїн-ETF, у $14,4 трлн у перший рік після запуску. Вони отримали цифру 74%, оцінивши потенційний вплив надходження коштів, використовуючи як базовий показник ETF на золото.

Згідно з прогнозами, обсяг ринку біткоїн-ETF в США досягне $26,5 трлн через другий рік після запуску та $39,6 трлн через третій рік.