Доходи гірника Bit Digital зросли більше, ніж на третину.

  • 19.03.2024 15:15
  • 3 хвилини читання
Доходи гірника Bit Digital зросли більше, ніж на третину.

У 2023 році майнінгова компанія Bit Digital заробила $44,9 млн прибутку, що на 39% перевищує результати попереднього року. Цю інформацію опублікував власний сайт компанії.

Компанія Bit Digital оголосила, що у 2023 році вона отримала прибуток у розмірі 1507 BTC, що на 21% більше, ніж у 2022 році. Оцінюється, що ці біткоїни мають вартість $97 млн за поточними ринковими цінами. Представники компанії пояснили, що цей ріст був зумовлений збільшенням активного хешрейту, але його частково компенсувало зростання складності мережі.

Майнінгова компанія повідомила, що на 31 грудня 2023 року загальна вартість її активів склала $189,3 млн, а власний капітал становив $152,7 млн.

У 2023 році ми розширили свою діяльність в Ісландії, щоб забезпечити Bit Digital географічну диверсифікацію за межами Північної Америки та в регіоні з великою кількістю чистої енергії та сприятливою державною політикою», – повідомили представники компанії, що займається видобутком криптовалют.

Компанія Bit Digital є глобальним провайдером даних та аналітики для шахтингу криптовалют. Вона надає послуги з управління цифровими активами та віртуальними валютами, а також розвиває інноваційні рішення для галузі блокчейну. Компанія активно розширює свою діяльність у ринку криптовалют і залучає нових клієнтів своїми ефективними послугами та технологічними рішеннями.

Bit Digital, Inc. - це компанія з майнінгу зі штаб-квартирою у Нью-Йорку. Її гірничодобувні підприємства знаходяться у США, Канаді та Ісландії. Крім того, компанія започаткувала новий бізнес-напрямок Bit Digital AI, який надає інфраструктурні послуги для програм штучного інтелекту.

Новий підрозділ компанії здає в оренду обчислювальні потужності фірмам, які спеціалізуються на розробці штучного інтелекту і потребують потужного обладнання для проведення своїх досліджень. Очікується, що з січня 2024 року річний прибуток від угод складатиме щонайменше $23–27 млн.

Хто витримає халвінг

У більшості найбільших публічних майнерів біткоїна можуть виникнути проблеми з прибутковістю, зокрема й у компанії Bit Digital, якщо курс біткоїна не зросте після халвінгу.

Зауваживши, що за думкою експертів компанії CoinShares, найкращі можливості для подолання викликів після халвінгу мають компанії Riot, TeraWulf і CleanSpark.