Доходи майнерів біткоїну досягли рекордної величини: яку суму вони заробили?

  • 03.04.2024 12:00
  • 3 хвилини читання
Доходи майнерів біткоїну досягли рекордної величини: яку суму вони заробили?

У березні майнери біткоїну заробили найбільшу суму грошей за всю історію спостережень.

Так, загальний дохід біткоїн-майнерів у минулому місяці перевищив $2 млрд. Це новий історичний максимум, як свідчать дані порталу The Block.

Останній рекордний показник за останні роки був в грудні 2023 року, коли прибуток від видобутку біткоїну досяг $1,56 млрд.

Також у березні 2021 року був зафіксований рекордний показник в $1,74 млрд, аналогічний минулому рекорду.

Також варто прочитати: Уряд Сполучених Штатів Америки конвертував $2 мільярди у біткоїнах на платформі Coinbase: наслідки

Крім цього, відомості свідчать, що в березні значно збільшилася кількість активних адрес у мережі Біткоїна — з 25,75 мільйонів до 29,1 мільйона за останній місяць.

Також зафіксовано незначне збільшення кількості транзакцій з 10,57 мільйонів до 11,63 мільйонів у березні.

Слід відзначити, що 14 березня складність біткоїн-майнінгу знову побила історичний максимум і досягла рекордного значення в 83,95 Т. З останньої зміни цей показник збільшився на 5,79%.

Можливо, вас зацікавить: три криптовалюти за менше ніж 1 долар для покупки у квітні.

Нагадаємо, вчора ціни на криптовалюти були під впливом сильного ведмежого тренду. Біткоїн впав нижче $67 000. Ethereum значно знизився і торгувався біля рівня $3 300. Solana, Cardano та XRP також зазнали одного з найбільших падінь цього року. Подробиці можна прочитати в нашому матеріалі.

Раніше ми повідомляли, що провідний аналітик крипторинку Маркус Тілен передбачив зростання ціни Біткоїна на 12% у квітні, посилаючись на історичні тенденції.

Відомий аналітик крипторинку вважає, що ціна BTC, як провідної криптовалюти, готова до можливого зростання в квітні. Він дослідив історичні моделі, щоб прогнозувати ціну монети.

Глядя на минулі тенденції, Тілен наголошує, що у квітні Біткоїн показав позитивну динаміку, оскільки протягом останніх 10 років у 6 з них спостерігалось значне зростання ціни. Незважаючи на нещодавні коливання на крипторинку, аналітики залишаються оптимістичними стосовно подальшого розвитку криптовалюти.

Ознайомтеся з іншими популярними ресурсами.

Важливі альткоїни для покупки під час спадів.

Три найкращі котячі меми цього тижня.

Криптозаконодавець пояснює причини перевірки Ethereum SEC.