Два найкращі токени ERC-20 для інвестування на наступному тижні.

  • 28.04.2024 12:15
  • 5 хвилин читання
Два найкращі токени ERC-20 для інвестування на наступному тижні.

Розглянемо два найкращі проєкти та найбільш капіталізовані токени ERC-20 Ethereum, в які варто інвестувати з наступного тижня, а також взагалі цього року.

Ефір (ETH) - друга за ринковою капіталізацією криптовалюта, яка знову звернула на себе увагу через зростаючий інтерес інституційних інвесторів. Фінансовий гігант BlackRock проявив зацікавленість у токенізації реальних активів (RWA). Для цього BlackRock вже виділив початкові інвестиції в розмірі $100 млн, які наразі зберігаються в USDC на Ethereum.

У той же час, ефіріальний біржовий фонд Ethereum розпочне торги в Гонконзі 30 квітня після того, як регуляторна ясність і схвалення стануть більш чіткими та зрозумілішими. На тлі переливання традиційних фінансових коштів у екосистему Ethereum, Finbold обрав два найкращі токени ERC-20 для огляду можливостей інвестування.

Під час пандемії COVID-19 багато людей виявили, що мають багато вільного часу. Цей період можна використати для самовдосконалення, вивчення нових навичок або просто для відпочинку. Також важливо пам'ятати про здоров'я і дотримуватися рекомендацій з профілактики зараження коронавірусом.

Aave (AAVE) - це криптовалютний протокол для кредитування.

Aave (AAVE) - найпопулярніша, капіталізована та ліквідна платформа для кредитування у DeFi-екосистемі Ethereum. Платформа підтримує 12 інших блокчейнів, що створює активний і високопопитовий простір для кредитування та запозичення токенів ERC-20.

Важливо зазначити, що загальний обсяг заблокованої вартості (TVL) протоколу складає $10,93 млрд, у той час як капіталізація AAVE — $1,41 млрд. Це означає, що співвідношення MCap/TVL становить 0,15, що зазвичай свідчить про перепроданий актив з середнім та довгостроковим потенціалом.

З передбачуваним надходженням капіталу в екосистему Ethereum, Aave може стати оптимальним варіантом для інвесторів отримати прибуток від своїх токенів ERC-20 через кредитування або брати участь у маржинальній торгівлі за допомогою запозичення.

Унісвап (UNI) для обміну

Uniswap (UNI) була першою децентралізованою біржею з автоматизованим маркет-мейкером (AMM) і залишається найпопулярнішою. Унісвап лідирує за обсягом обміну в децентралізованих фінансах, а її пули свопів є найбільш ліквідними для торгівлі токенами Ethereum.

На час написання огляду протокол має п'ятий найвищий рівень TVL в екосистемі Ethereum, відстаючи на дві позиції від Aave. Його токен управління, UNI, має ринкову капіталізацію $6,08 млрд, а співвідношення MCap/TVL складає 1,05.

Це свідчить про те, що UNI наразі торгується за справедливою ціною, яка залежить від загальної кількості токенів, інвестованих в екосистему Uniswap. Таким чином, ціна UNI може пропорційно зростати разом із збільшенням TVL у майбутньому, що, можливо, відбудеться через залучення капіталу в токени Ethereum.

Екосистема Ethereum - це місце з жвавим рухом капіталу серед різноманітного ландшафту протоколів і токенів. Інвестори та трейдери можуть знаходити різноманітні рішення на вільному ринку, але з відповідними ризиками, які потребують передових знань та досвіду для навігації.

Вас може зацікавити це:

  • Спотові ETF на Ethereum: розгляд позитивних та негативних аспектів перед очікуваним затвердженням
  • ETF-фонди - це інвестиційні фонди, які торгуються на біржі і відтворюють рух кількох акцій або інших активів. Їх рекомендують інвесторам-новачкам через їхню легкість відслідковування та диверсифікацію портфелів. Україна знаходиться на початковій стадії розвитку ринку ETF-фондів, проте цей вид інвестування поступово набирає популярність серед українських інвесторів. Завдяки ETF-фондам можна легко і доступно вкладати кошти в різні галузі та регіони, не стикаючись зі складністю прямого вибору окремих компаній. Зараз в Україні доступні кілька ETF-фондів, які відтворюють рух індексів ринків акцій, облігацій та сировини. Це дозволяє інвесторам диверсифікувати свої портфелі та зменшити ризики інвестування. Хоча ринок ETF-фондів в Україні ще молодий, він має великий потенціал для подальшого розвитку та привернення нових інвесторів.
  • Роберт Кійосакі пояснив, чому він ніколи не придбає біткоїн-ETF.