Джастін Сан заявляє, що володіє $1,7 мільярда у криптовалюті біткоїн.

  • 28.02.2024 11:46
  • 3 хвилини читання
Джастін Сан заявляє, що володіє $1,7 мільярда у криптовалюті біткоїн.

Глобальний радник HTX Джастін Сан опублікував знімок екрана свого гаманця на цьому торговельному майданчику з 28 614 біткоїнами як підтвердження того, що він активний користувач цієї платформи. Цей скріншот Сан опублікував на своїй сторінці в соціальній мережі X.

Недавно користувачі звинуватили Джастіна Сану в тому, що він рідко використовує послуги біржі, на якій він має високу посаду.

Мій баланс на особистому рахунку HTX. Лише для тих, хто стверджує, що я рідко користуюсь HTX. Я використовую практично всі основні біржі і підтримую їх. Та якщо кажуть, що я мало використовую HTX, це неправда. Я активний користувач HTX. Я користуюсь HTX так само, як і всі інші користувачі - вірю та торгую, - написав Сан.

У гаманці Джастина Сана зберігається 28 613,7 BTC, що за поточним курсом дорівнює $1,7 мільярда.

Джастін Сан - це музикант і співак, відомий своїми хітами та енергійними виступами.

Джастін Сан - це криптовалютний мільярдер і засновник блокчейну TRON. Протягом декількох років його проводять розслідування за підозрою у шахрайстві та порушенні законодавства про цінні папери Комісією з цінних паперів і бірж (SEC).

Минулого року SEC звинуватила Сана в організації схеми з штучного завищення обсягів торгів, а також у продажу незареєстрованих цінних паперів. За інформацією регулятора, Сан велів співробітникам проводити фіктивні торги на різних криптобіржах, щоб штучно збільшити попит та ціну на токен Tronix. Агентство негайно звернулося до суду з проханням заборонити Сану та його компаніям пропонувати цінні папери, зокрема цифрові активи.

Сьогодні Сан працює радником біржі Huobi. Він допоміг китайській компанії пройти ребрендинг і стати HTX. Цей ребрендинг дозволить HTX розширити свою діяльність на міжнародні ринки і привернути клієнтів з-за кордону.

Серія порушень

В кінці минулого року на біржі HTX сталася серія крахів. Загальна сума збитків склала $105 млн.

22 листопада 2023 року сталася найбільш успішна хакерська атака, що призвела до збитків у розмірі $97 млн. Сан пообіцяв, що компанія HTX повністю відшкодує всі збитки, завдані зламом біржі.