Джон Боллінджер розкриває особливості ралі Біткоїна.

  • 13.02.2024 15:30
  • 3 хвилини читання
Джон Боллінджер розкриває особливості ралі Біткоїна.

Нещодавній ріст Біткоїна до рівня понад $50 000 привернув увагу фінансових експертів.

Біткоїн знову зрос, перейшовши психологічно важливий позначку в $50 000. Цей приріст був зазначений відомим технічним аналітиком та творцем популярних аналітичних інструментів "Лінії (смуги) Боллінжера" - Джоном Боллінжером.

Боллінджер опублікував на веб-сайті X коротке повідомлення, присвячене зростанню криптовалюти.

"Привіт, чи знаєте ви, про що я? Невелика прогулянка по верхньому рівню Боллінджера до ціни 50 000 доларів за BTC/USD."
Привіт, хоу! Які новини? Приємна прогулянка по верхній позначці Bollinger Band до $50,000 $btcusd https://t.co/fyGr7uYioj — Джон Боллінджер (@bbands) 12 лютого 2024 р.

У повідомленні Джона йдеться про те, що ціна Біткоїна досягла верхньої лінії Боллінджера, що може бути сприйнято як ознака "бичачого" сигналу. Смуги Боллінджера складаються зі скользящої середньої (SMA) та двох ліній стандартного відхилення - верхній та нижній смуги розташовані вище та нижче SMA відповідно.

Коли ціна досягає або перетинає верхню межу, це свідчить про можливість перепродажу активу в короткостроковій перспективі і намічає на ринку сильну впевненість або спекулятивний інтерес. На розглянутому графіку для Біткоїна помічається стійкий висхідний тренд, а останні свічки торкаються верхньої межі, що свідчить про незмінні бичачі настрої.

Ціна не лише перебула вище верхньої межі, але й перетнула позначку $50 000 ─ округле число, що часто виступає як рівень опору з мотивів людської психології та торговельної поведінки. Однак відстань між цими межами також вказує на підвищену коливальність ринку. Більш того, перевищення ціни верхньої межі може свідчити про можливий відскік назад, оскільки в минулому цьому моделі часто відповідала така тенденція зі зниженням до середнього значення.

Докладніше про криптосигнали можна дізнатися з нашої експертної статті "Криптовалютні сигнали: Як передбачити рух ринку".

Ви, можливо, пропустили:

  • Остання сподіванка Ethereum зникає: капіталізація ERC-404 сектора знизилася на третину.
  • Ціна криптовалюти Dogecoin втратила свої позиції і вже не може похвалитися місцем у топ-10. Причина цього може бути впадаючий тренд, який позначився на її вартості.
  • Ціна Біткоїна зросла до неймовірного рекорду в $50 000.