Ефіріум став об'єктом спот-ETF: песимістична доповідь від JPMorgan

  • 31.05.2024 13:30
  • 3 хвилини читання
Ефіріум став об'єктом спот-ETF: песимістична доповідь від JPMorgan

Після схвалення ETF на Ethereum попит на них може бути значно меншим, ніж на продукти на основі Біткоїна, вважає один з найбільших американських банківських учасників.

У дослідницькому звіті, на який посилається U.Today, провідна американська банківська установа JPMorgan висловлює негативну позицію щодо потенційних спотових ETF на Ethereum. Експерти вважають, що попит на них може бути значно меншим, ніж на спотові ETF на біткоїн.

Аналітики під керівництвом Ніколаоса Панігіртзоглу визнали, що запуск біткоїн-ETF, можливо, вже задовольнив загальний попит на криптоактиви з боку установ, зацікавлених у потенційних криптовалютних ETF. Таким чином, очікується лише притікання $3 млрд в усі спотові ETF на Ефіріум, повідомляється у звіті.

Якщо дозволити стейкінг для керуючих активами, які запускають ETF, цей показник може зрости до $6 млрд. Проте можливість отримувати винагороду від стейкінгу Ether (ETH) є одним з найбільш суперечливих питань для заявників спотових ETF ETH.

Давайте подивимося, чи зможе колективна мудрість CT побити прогноз JP Morgan. Чи буде чистий приплив коштів в ETF ETH в США протягом 3 місяців після запуску (з урахуванням відтоку коштів з Grayscale ETHE)? https://t.co/71ej3H8N9i - Артур (@Arthur_0x) 30 травня 2024 року

Оскільки стейкінг знаходиться під тиском американських регуляторів, компанії ARK Invest і 21 Shares нещодавно прийняли рішення вилучити його з документів, поданих в SEC. Це допоможе зменшити кількість можливих причин для відхилення заявок ETF від SEC, вважає експерт Bloomberg Ерік Балчунас.

23 травня 2024 року американський регулятор відкрив для запитів 19b-4s для індексних фондів з радіомовлення. Найважливіші форми S-1s зараз очікують схвалення від регуляторів.

Можливо, вас зацікавить це.

  • Криптовалютні опціони та фьючерси: Як заробити на похідних інструментах криптовалютного ринку
  • Яка криптовалюта найближчим часом отримає свій спотовий фонд на біржі у США?
  • Довгоочікуваний ф'ючерсний фонд обміну на Ethereum розчарував трейдерів, не виправдавши їхніх очікувань.