Екс-співробітник Білого дому здійснив несподівану прогнозовану оцінку ціни Біткоїна.

  • 29.01.2024 19:02
  • 5 хвилин читання
Екс-співробітник Білого дому здійснив несподівану прогнозовану оцінку ціни Біткоїна.

У 2017 році американський мільярдер Ентоні Скарамуччі, засновник інвестиційної компанії SkyBridge Capital, виступив директором з комунікацій Білого дому та помічником президента США. Він зробив вражаючий прогноз щодо можливого розвитку Біткоїна, передбачаючи зростання ціни на понад 300% протягом найближчих місяців. Він стверджував, що в квітні місяці ціна Біткоїна може сягнути рекордного піку в $170 000.

Скарамуччі також прогнозує довгостроковий сценарій, згідно з яким BTC може досягти 400 тис. доларів і може скласти близько половини розміру ринкової капіталізації золота, що означатиме зростання в 10 разів.

Незважаючи на недавні флуктуації, стабільність та довгостроковий потенціал цієї криптовалюти продовжують приваблювати інвесторів та ентузіастів. Інші експерти, такі як генеральний директор ARK Invest Кеті Вуд, також зробили оптимістичні прогнози, деякі з них передбачають, що ціна Біткоїна досягне 1,5 мільйона доларів до 2030 року за оптимістичного сценарію.

Очікування Скарамуччі

Антоніо Скарамуччі, враховуючи свій досвід та проведений аналіз, висловив припущення, що піки для Біткоїна настануть приблизно через 18 місяців після його поділу на дві половини. Він передбачає, що вартість BTC може досягти чотириразової вершини циклу, яка буде в чотири рази вищою, ніж її вартість перед падінням.

Фахівець намалював можливі варіанти: якщо в квітні ціна на Bitcoin досягне $50 тис., то вона може зрости до $200 тис.; а при ціні в $60 тис. вона може впливнути до $240 тис.

Позитивні прогнози Скарамуччі відображають його впевненість у довгостроковому потенціалі Біткоїна. Він навіть передбачає, що монета наблизиться до половини ринкової капіталізації золота, яка наразі становить 14,5 трлн доларів. Якщо Біткоїн досягне 7-8 трлн доларів, це буде сильним десятикратним зростанням.

Цікавий матеріал на тему: 5 фактів, які варто знати про Біткоїн на цьому тижні.

Говорячи про можливість нового історичного максимуму Біткоїна, Скарамуччі був дуже обережним і уникає вказування конкретних часових меж. Він підкреслив, що перед тим, як прийняти інвестиційні рішення на ринку криптовалют, необхідні ретельні дослідження і детальний аналіз ризиків.

Недавнє затвердження Комісією з цінних паперів і бірж США (SEC) кількох спотових біткоїн-ETF також підкреслює зростаючу популярність та визнання BTC. Інвестори уважно слідкують за інтересом до 11 затверджених ETF, а пропозиції від BlackRock, Fidelity та інших компаній сприяють швидкому зростанню обсягів торгів та ентузіазму на ринку.

Курс Біткоїна перевищив позначку 43 000 доларів.

На 29 січня 2024 року курс BTC становив близько $43 тис., що свідчить про його стійкість до змін на ринку. Ця стабільність, в поєднанні з потенціалом довготривалого зростання, продовжує привертати інвесторів та ентузіастів.

Багато криптоінвесторів залишаються оптимістично налаштованими щодо майбутніх можливостей провідної криптовалюти. Прогнози щодо ціни на цей рік коливаються від більше ніж $100 000 до $250 000. Додаткове підтвердження позитивного настрою надає той факт, що недавно ціна BTC вперше перевищила позначку в $49 000.

Так як майбутнє Біткоїна є невизначеним, ринок з нетерпінням очікує результатів халвінгу і уважно спостерігає вплив біткойн-ETF на ціну цього цифрового активу та динаміку ринку.

Познайомтесь з іншими популярними матеріалами:

Китайські інвестори продовжують придбувати криптовалюти на щоденні мільйони, незважаючи на заборону: причини.

Інвестування в спотові біткоїн-ЕТФ вперше зазнало затримки: причина.

Скільки біткоїнів назбирав український уряд – Bitcoin Treasuries.

За інформацією, опублікованою на bitcoinist.com.